Batı Postası
Baþlýk

19 AĞUSTOS’DAN SONRA NE OLACAK?

Bakanlık müfettişi Alaşehir Devlet Hastanesin de yürüttüğü soruşturma bayram tatilinin araya girmesi ile sona erdi. Bayram ertesi soruşturmasının devam edip etmeyeceği ise merak konusu oldu.          Diğer taraftan Alaişehir Devlet Hastanesinde malum olayların patlak vermesinden sonra başka ilçelere geçici görev ile gönderilen 3 personelin geçici görev sürelerinin  19 Ağustos’ta sona ereceği belirtiliyor. Bilindiği gibi Alaşehir […]

19 AĞUSTOS’DAN SONRA NE OLACAK?
15 Ağustos 2019 - 0:53 'de eklendi.

Bakanlık müfettişi Alaşehir Devlet Hastanesin de yürüttüğü soruşturma bayram tatilinin araya girmesi ile sona erdi. Bayram ertesi soruşturmasının devam edip etmeyeceği ise merak konusu oldu.

         Diğer taraftan Alaişehir Devlet Hastanesinde malum olayların patlak vermesinden sonra başka ilçelere geçici görev ile gönderilen 3 personelin geçici görev sürelerinin  19 Ağustos’ta sona ereceği belirtiliyor. Bilindiği gibi Alaşehir Devlet Hastanesindeki skandalların ortaya çıkmasının fitilini ateşleyen Ali BOZKAYA‘ya Akhisar’ a, Hastane Personel Şefi Ayhan ÜNAL Demirciye ve Abdullah AKAY’ da Turgutluya geçici görev ile gönderilmişlerdi.

         Şimdi herkes 19 Ağustos tarihinden sonra bu üç personelin durumunun ne olacağını  merak ediyor.  

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER