Batı Postası
Baþlýk

ALAŞEHİR EMNİYETİNDEN UYUŞTURUCU AÇIKLAMASI

ALAŞEHİR EMNİYETİNDEN UYUŞTURUCU AÇIKLAMASI Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu imal ve ticareti yapanlar ile kullanım amaçlı uyuşturucu madde bulunduranlar ve bunlarla ilgili yapılan işlemlere ilişkin açıklamada bulundu. 19 ve 20 . Dönem Milletvekili Tevfik DİKER’in İçişleri Bakanlığı’na gönderdiği bir email’e istinaden Alaşehir İlçe Emniyet Müdür Vekili Hüseyin Onur SEVİLİR imzası ile yapılan açıklama aynen söyle: […]

ALAŞEHİR EMNİYETİNDEN UYUŞTURUCU AÇIKLAMASI
20 Ağustos 2019 - 22:48 'de eklendi.

ALAŞEHİR EMNİYETİNDEN UYUŞTURUCU AÇIKLAMASI

Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu imal ve ticareti yapanlar ile kullanım amaçlı uyuşturucu madde bulunduranlar ve bunlarla ilgili yapılan işlemlere ilişkin açıklamada bulundu.

19 ve 20 . Dönem Milletvekili Tevfik DİKER’in İçişleri Bakanlığı’na gönderdiği bir email’e istinaden Alaşehir İlçe Emniyet Müdür Vekili Hüseyin Onur SEVİLİR imzası ile yapılan açıklama aynen söyle:

’’Müdürlüğümüz görevlilerince uyuşturucu imal ve ticareti suçu ile ilgili 2018 yılında 18 olayda 44 şupheli,2019 yılında 9 olayda 28 şüpheli yapılan çalışmalar neticesinde yakalanmış yine kullanmak amacıyla uyuşturucu madde temin etmek, bulundurmak, kullanmak sucu nedeni ile 2018 yılında 76 olayda 136 şahıs 2019 yılında 36 olayda 75 şahıs yakalanmış, elde edilen uyuşturucu maddelere el konulmuş. Alaşehir Başsavcılığının talimatları ile şupheliler hakkında gerekli adli işlemler yapılmaktadır.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER