Batı Postası
Baþlýk

Alaşehir Belediye Spor’dan Yeni Anlaşma

2019-2020 sezonunda Manisa Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Alaşehir Belediye Spor Futbol Takımın da Teknik Direktörlük görevine Recep BATI getirildi. Belediye Başkanı Ahmet ÖKÜZCÜOĞLU ve Belediye Başkan Yardımcımız Halis ÖZCAN’ın katıldığı imza töreninin ardından Teknik Direktörü Recep BATI yeni görevine başladı. İmza töreninde konuşan Belediye Başkanı Ahmet ÖKÜZCÜOĞLU; Yeni sezonda futbol takımımızda Teknik Direktör […]

Alaşehir Belediye Spor’dan Yeni Anlaşma
23 Ağustos 2019 - 11:30 'de eklendi.

2019-2020 sezonunda Manisa Süper Amatör Ligde mücadele edecek olan Alaşehir Belediye Spor Futbol Takımın da Teknik Direktörlük görevine Recep BATI getirildi.
Belediye Başkanı Ahmet ÖKÜZCÜOĞLU ve Belediye Başkan Yardımcımız Halis ÖZCAN’ın katıldığı imza töreninin ardından Teknik Direktörü Recep BATI yeni görevine başladı. İmza töreninde konuşan Belediye Başkanı Ahmet ÖKÜZCÜOĞLU; Yeni sezonda futbol takımımızda Teknik Direktör olarak görev yapacak olan Recep BATI’ ya ve takımımıza başarı diliyorum. Önümüzdeki süreçte önceliğimiz çocuklarımız ve gençlerimizin sağlıklı ortamlarda spor yapabileceği tesisleri Alaşehir’imize kazandırabilmektir. İlçemizde yıllardan beri süre gelen spor tesisi eksikliğini bu dönemde gidermek ve altyapımızı faaliyete geçirmek bizim en büyük amacımız. Tesisleşme ve altyapı konusunda gerekli adımları atarken de aynı zaman futbol takımımızın başarıya ulaşabilmesi içinde elimizden gelen desteği vereceğiz. Planlı ve programlı bir şekilde ilerleyerek hem tesisleşme hem altyapı hem de kalıcı sportif başarı için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER