Batı Postası
Baþlýk

ALAŞEHİR BARSAKLARINI TEMİZLİYOR…(1)

ALAŞEHİR BARSAKLARINI TEMİZLİYOR…(1) BU ‘’HABER DOSYAMIZ’’ DA; ‘’ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİNDE SEX SKANDALI’’ başlığı ile ulusal ve yerel medya da haber konusu olan, haftalarca Sosyal Medya yı meşgul eden ve paylaşım rekorları kıran, Alaşehir in 110 bin kişilik nüfusunun en az 70 binin haberdar olduğu, sokakta çocukların, mahallede aralarında ninelerin dahi sohbet konusu yaptığı malum olayları […]

ALAŞEHİR BARSAKLARINI TEMİZLİYOR…(1)
28 Temmuz 2019 - 1:31 'de eklendi.

ALAŞEHİR BARSAKLARINI TEMİZLİYOR…(1)

BU ‘’HABER DOSYAMIZ’’ DA;

‘’ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİNDE SEX SKANDALI’’ başlığı ile ulusal ve yerel medya da haber konusu olan, haftalarca Sosyal Medya yı meşgul eden ve paylaşım rekorları kıran, Alaşehir in 110 bin kişilik nüfusunun en az 70 binin haberdar olduğu, sokakta çocukların, mahallede aralarında ninelerin dahi sohbet konusu yaptığı malum olayları her yönü ile ele alacak ve gerçeklerin ortaya çıkması için gayret sarf edeceğiz.

Öncelikle bir yanılgıyı düzeltmek istiyoruz. Yaşanan bu olayları,Alaşehir Devlet Hastanesinde 5 -10 kişinin adının karıştığı ‘’Yasak aşk maceraları’’ olarak düşünemeyiz. Zira bu işin ekonomik ve siyasi boyutunu göz ardı edemeyiz. Bu türden  yanlışlıkların yaşandığı başka  kurumlar da var. Aslında ülkemiz genelini ilgilendiren kokuşmuşluğun ve sosyal çürümenin Alaşehir Devlet Hastanesi aracılığı ile dışa vurumudur bu konuşulanlar.

A.B’nin durumu diğerlerinden farklı. Olaylar konuşulurken bir yanlışlık daha yapılıyor. Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşandığı iddia olunan ahlaksızlıklar ve yolsuzluklar ile Ak Parti İlçe Teşkilatı çevresinde döndürülmeye çalışılan iğrençliklerin bir parçası değil A.B. O’nun ahlaksızlığı başka.O, Piyadeler Grubu olarak bilinen gençler arasında etkinliği olan, Ak Parti İçin çalışan biri o zamanlar. O’nun iddiasına göre  R.Tayyip ERDOĞAN ‘ın Cumhur Başkanı seçildiği o süreçte D.B tarafında seçim başarısını kutlamak amacı ile Salihli’ye yemeğe davet ediliyor.O yemek, pisliğe bulaşmasının ve tuzağa çekilmesinin de başlangıcı oluyor. Yoksa A.B nin Devlet Hastanesinde bir ahlaksızlığına kimse şahit olmamış.   Aslında iş yerinde arkadaşları tarafında da sevilen biri. A.B dul bir bayana tutulmuş. Aşk zannettiği duygular yüzünden eşinden ve çocuklarından vaz geçmiş. Eşinden boşanma ve D.B ile evlenme aşamasında nasıl bir çirkefe bulaştığının farkına vararak yanlıştan dönmüş.(Bunlar A.B nın iddaları) Olaya bu pencereden bakıldığında Başhekim dahi hala görevde olduğu bir ortamda A.B’nın  neden geçici görev ile başka yere gönderildiğini anlamak mümkün değil. Bir çok kişiye göre  A.B nın cezalandırılması değil, pisliklerin ortaya çıkmasına sebep olduğu için mükafatlandırılması gerekiyordu.

HERŞEY O YUMRUKLARLA BAŞLIYOR…(DEVAM EDECEK)

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER