Batı Postası
Baþlýk

Alaşehir Mezarlıkları Bayrama Hazırlanıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde mezarlıklardaki temizlik çalışmalarını yoğun bir program dahilinde sürdürüyor. Bu kapsamda Alaşehir ilçesinde de Işıklar Mahallesi Mezarlığı’nın temizlik çalışmaları gerçekleşti. Çalışmaları takip eden Muhtar Süleyman Baştürk ve mahalle sakinleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ekiplerine teşekkür etti. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde, mezarlıkların temizliğine büyük […]

Alaşehir Mezarlıkları Bayrama Hazırlanıyor
23 Temmuz 2019 - 22:01 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde mezarlıklardaki temizlik çalışmalarını yoğun bir program dahilinde sürdürüyor. Bu kapsamda Alaşehir ilçesinde de Işıklar Mahallesi Mezarlığı’nın temizlik çalışmaları gerçekleşti. Çalışmaları takip eden Muhtar Süleyman Baştürk ve mahalle sakinleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ekiplerine teşekkür etti.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde, mezarlıkların temizliğine büyük önem gösteren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçesinde de önemli mesafe kat etti. Program dahilinde mahallelerin mezarlıkları temizlenerek Kurban Bayramı için hazır hale getirilirken; ekipler Işıklar Mahallesi Mezarlığı’nı da yabani otlardan arındırarak düzenli bir hale getirdi. Çalışmaları Işıklar Mahallesi Muhtarı Süleyman Baştürk ve mahalle sakinleri Arif Özbay ile Şerafettin Baştürk de takip etti. Mahalle halkı adına ekiplere kolaylıklar dileyen heyet, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e de teşekkür etti. Mezarlıklar Dairesi  Başkanı Cevdet Üstündağ da, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda 17 ilçemizde olduğu gibi Alaşehir ilçemizde de yoğun bir çalışma programı içerisindeyiz. Ekiplerimiz, ebedi istirahatgahların tamamının Kurban Bayramı öncesinde temizlenmesi için titizlikle faaliyetlerimizi sürdürüyor. Mezarlıkların temiz ve düzenli olması, vatandaşlarımızı da mutlu ediyor. Halkımızın memnuniyet duyguları ve teşekkür dileklerini alıyoruz. Çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz” diye konuştu.

Vatandaşlar Çalışmalardan Memnun

Işıklar Mahalle Muhtarı Süleyman Baştürk, “Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ekiplerine teşekkür ediyorum. Mezarlığımızı, bayrama hazır hale getirdiler. Talebimizi yanıtsız bırakmadıkları için Alaşehir Muhtarlık İşleri Müdürü Mustafa Korkusuz ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” diye konuştu. Mahalle sakinleri Arif Özbay ve Süleyman Baştürk de, ebedi istirahatgahlardaki düzenleme çalışmaları için teşekkür etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER