Batı Postası
Baþlýk

ALAŞEHİRLİLER RAHATSIZLIK DUYUYOR.

    Alaşehir Devlet Hastanesinde yapıldığı iddia edilen yolsuzlukları ve yaşandığı iddia olunan ahlaksızlıkları araştırmak için 1,5 ay süreyle hastanede inceleme yapmasıyla ilgili raporun halen açıklanmamış olmasından Alaşehirliler rahatsızlık duymaya başladı. Olayın magazinleştirilmesi ve uçkur davasına dönüştürülmesi de İlçe Halkına ayrıca üzüntü veriyor.             Görüştüğümüz vatandaşlar ve ilçenin kimi kanaat önderleri, Devlet Hastanesi ile  ilgili […]

ALAŞEHİRLİLER RAHATSIZLIK DUYUYOR.
28 Eylül 2019 - 23:14 'de eklendi.

    Alaşehir Devlet Hastanesinde yapıldığı iddia edilen yolsuzlukları ve yaşandığı iddia olunan ahlaksızlıkları araştırmak için 1,5 ay süreyle hastanede inceleme yapmasıyla ilgili raporun halen açıklanmamış olmasından Alaşehirliler rahatsızlık duymaya başladı. Olayın magazinleştirilmesi ve uçkur davasına dönüştürülmesi de İlçe Halkına ayrıca üzüntü veriyor.

            Görüştüğümüz vatandaşlar ve ilçenin kimi kanaat önderleri, Devlet Hastanesi ile  ilgili ortaya atılan iddiaların yenilir ve yutulur cinsten olmadığını belirterek ‘’Biz öğrenmek istiyoruz. Bu iddiaların ne kadarı doğruydu? Müfettiş araştırma ve incelemeleri neticesinde hangi bulugulara ulaştı? Madem hukuk devleti olduğumuz iddiasında bulunuyoruz öyleyse herşeyin açıklığa kavuşmasını ve eğer varsa  suçluların cezalandırılmasını istiyoruz. Aklımız ile alay edilmesine, 110 bin kişinin hukukunun 3-5 uçkur düşkününe ve haremilere çiğnetilmesine göz yumulsun istemeyiz.’’ Açıklamasında bulundular.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER