Batı Postası
Baþlýk

ALİ BOZKAYADAN MÜTHİŞ İDDİA!…

ALİ BOZKAYADAN MÜTHİŞ İDDİA!… ‘’YAKINDA BEN DE KONUŞACAĞIM VE YER YERİNDEN OYNAYACAK!’’ Ali BOZKAYA, şimdiye kadar kendisinin hiç konuşmadığını, her hangi bir paylaşımda bulunmadığını ama buna rağmen bir çok olayın kendisinin üzerine atılı kaldığını belirterek’’ Yakında ben de konuşacağım ve benim de paylaşımlarım olacak. İşte o zaman yer yerinde oynayacak. Bazı kimselerin uykusu kaçacak ve […]

ALİ BOZKAYADAN MÜTHİŞ İDDİA!…
16 Mart 2020 - 20:49 'de eklendi.

ALİ BOZKAYADAN MÜTHİŞ İDDİA!…

‘’YAKINDA BEN DE KONUŞACAĞIM VE YER YERİNDEN OYNAYACAK!’’

Ali BOZKAYA, şimdiye kadar kendisinin hiç konuşmadığını, her hangi bir paylaşımda bulunmadığını ama buna rağmen bir çok olayın kendisinin üzerine atılı kaldığını belirterek’’ Yakında ben de konuşacağım ve benim de paylaşımlarım olacak. İşte o zaman yer yerinde oynayacak. Bazı kimselerin uykusu kaçacak ve kimi çevrelerin huzuru bozulacak ama kendimi temize çıkarmak için mecburum’’ dedi.

 

‘’BOZKAYA YENİDEN HUKUK MÜCADELESİNE HAZIRLANIYOR’’

Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan malum olayların kahramanlarından biri  olan Ali BOZKAYA, yeniden hukuk mücadelesi başlatacağını ve bu haklı mücadelesini de sonuna kadar sürdüreceğini söyledi. Yaşanan olaylardan sonra kendisinin ‘’Günah Keçisi’’ yapıldığını, iş aktinin fesh edildiğini ve hala başına yeni çoraplar örülmeye çalışıldığını dile getiren BOZKAYA ‘’Ben adalete güveniyorum. Kendimi temize çıkarak yeterince belge var elimde. Bunları yakında kamuoyu ile de paylaşacağım. Haksızlığa boyun eğmeyeceğim. Pes etmeye niyetim yok . Sonu nereye varırsa varsın’’ dedi.

HERŞEY BENİM ÜZERİME KALDI

Malum hastane olayları benim darp edilmem ile patlak verdi. Ben ilgili makamlara dilekçemi verirken maksadım yolsuzluklar ortaya çıksın, yanlış yapanlar cezalarını çeksin içindi. Fakat daha sonra olaylar başka yönde gelişti. Birileri araya girerek işin magazinsel ve mahrumiyet konularında yoğunlaşmasını sağladı. Bu da yolsuzlukların  ve yanlışların üzerinin örtülmesini isteyenlenlerin işine geldi. Daha önce ilgili yerlere verdiğim ifadelerde de belirttiğim üzere ben kimsenin mahrimiyeti ile ilgili bir şey paylaşmadım ve kimseye tek bir belge dahi vermedim. İş mahkemesinde davam sonuçlandıktan sonra bunun böyle olduğunu belgeleriyle ispatlayacağım.’’ diyen BOZKAYA, eninde sonunda gerçeklerin ortaya çıkacağına ve adaletin yerini bulacağına inandığını söyledi.

 

‘’SEN NE MEZUNUSUN; FAKÜLTEMİ BİTİRDİN?’’

Birilerinin hala daha üzerine gelmeye devam ettiğini ve kendisine yönelik tacizlerini sürdürdüğünü dile getiren BOZKAYA’’ İlkokul  mezunun personel şefi  olduğu bir ortamda ortaokul mezunun otomasyon görevlisi olarak görev yapması gayet normaldir. Benim üzerime diploma üzerinden gelmeye çalışan ve yıllarca Devlet Hastanesinde personel  şefi olarak görev yapan o arkadaşa sormak istiyorum. Sen ne mezunusun? Hangi fakülteyi bitirdin? Sen ilkokul mezunu değilmisin? Şeklinde konuştu.

‘’DNA TESTİ İSTEYECEĞİM’

Açıklamasında; iftiralarla, sahte belgelerle, sahte imzalarla kendisine komplo kurulmaya çalışıldığını ve yaşanan bu sürecin kendi açısından Cezaevinde sonuçlanmasını isteyenlerin olduğuna da işaret eden Ali BOZKAYA, şöyle konuştu:

‘’Bir de çocuk mesesi var. Darp hikayeleri var. Bu iftiraların beni cezaevine göndermeye çalışanların  elinde patlaması yakındır. Çocuklar konusunda ilk mahkemede DNA testi isteyeceğim. O zaman her şey ortaya çıkacak. Bana nasıl kumpas kurulmaya çalışıldığının da  belgeleri elimde mevcut. Herkesin hesabından başka Allah’ın da bir hesabı var. Zulüm ile abad olunur mu? Yalancıların mumunu yanmasının yatsıya kadar olduğu da unutulmamalıdır.’’

‘’İŞİME GERİ DÖNECEĞİMDEN EMİNİM’’

Hastanedeki iş akdinin komik bir gerekçe ile fesh edildiğini ve buna karşın kendisinin de iş mahkemesine dava açtığını dile getiren  BOZKAYA, açıklamasının son bölümün de şu bilgilere yer verdi.

‘’Ben sosyal medyada hiç kimsenin özeliyle ilgili bir şey paylaşmadım. Ne hastane ne de kişilerin mahrumiyetleri ile ilgili kimseye bir belge de göndermedim. Bunun böyle olduğunu ses kayıtları ve belgelerle önce mahkemede ispat edecek sonra da bunu yapanların kimler olduğunu kamuoyu ile paylaşacağım. Sonuç olarak ben işime iade edileceğimden eminim. Eğer Türkiye de adalet varsa bunun aksi mümkün değil. Baştan da söyledim. Ben Türk adaletine güveniyorum. Yılmayacağım. Haksızlıklara karşı sonuna kadar mücadele  edeceğim. Sonu nereye varırsa varsın bunda kararlıyım.’’

           

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER