Batı Postası
Baþlýk

Bakan Murat Kurum’dan Başkan Ergün’e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde konuk etti. Büyükşehir Belediyesi’nin anı defterini imzalayan Bakan Murat Kurum’a Başkan Ergün tarafından hediye takdim edildi. Manisalı vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceklerini ifade eden Bakan Murat Kurum, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve tüm ekibine de başarılar diledi. […]

Bakan Murat Kurum’dan Başkan Ergün’e Ziyaret
08 Haziran 2020 - 21:59 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde konuk etti. Büyükşehir Belediyesi’nin anı defterini imzalayan Bakan Murat Kurum’a Başkan Ergün tarafından hediye takdim edildi. Manisalı vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceklerini ifade eden Bakan Murat Kurum, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve tüm ekibine de başarılar diledi.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Manisa’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e de ziyarette bulundu. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ziyareti öncesi, TOKİ tarafından Şehzadeler ilçesi Bayındırlık ve Ulucami Mahallelerinde kentsel dönüşüm çalışması yapılması planlanan alan ile Yunuskent TOKİ alanında incelemede bulundu. İncelemelerinin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne geçen Bakan Murat Kurum, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet binasında önünde Başkan Cengiz Ergün ve kurmayları tarafından karşılandı. Ziyarette Bakan Yardımcıları Fatma Varank ve Mehmet Emin Birpınar, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük, Mekansal Planlama Genel Müdürü Yavuz Erdal Kayapınar, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürü Mehmet Ali Kahraman, GEDAŞ Genel Müdürü Cengiz Erdem, Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Recep Akdeniz, Manisa Milletvekilleri, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Genel Sekreter Yardımcıları Ali Öztozlu, Ertuğrul Yıldırım ve Burak Aslay, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Gökhan Çevik ve Emre Özünlü, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler ile Büyükşehir ve MASKİ daire başkanları, ilçe belediye başkanları hazır bulundu.

Vermiş Olduğunuz Destekler İçin Teşekkür Ediyorum

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manisa Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde ilk olarak Büyükşehir Belediyesi anı defterini imzaladı. Ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından Bakan Kurum’a hediye takdiminde bulunuldu. Çevre Bakanı Murat Kurum’u Manisa’da görmekten duyduğu mutluluğu ifade ederek konuşmasına başlayan Başkan Cengiz Ergün, “Sizleri burada görmekten çok mutlu olduğumuzu tüm Manisalılar adına ifade etmek istiyorum. Bugün gerçekten sayın valimizin makamında yapmış olduğumuz sunumdan dolayı tekrar sunum yapmamıza gerek kalmadı. Vermiş olduğunuz bütün destek ve katkılar için şahsım adına, tüm Manisalılar adına çok teşekkür ediyorum. Allah bin defa razı olsun. Allah hepimize sağlık sıhhat versin” ifadelerini kullandı.

Başkan Ergün’e Başarılar Diledi

Şehzadeler Şehri Manisa’da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Bakan Murat Kurum ise, “Tüm ekibimizle geldik. Sabahtan itibaren hem Büyükşehir Belediyemizin hem de ilçe belediyelerimizin sorunlarını, problemlerini yerinde görüp değerlendirme fırsatı bulduk. Olabildiğince bütün projelere yardımcı olmak suretiyle de inşallah Manisa’mızı şehircilik anlamında çok daha ileriye taşıyacak projeleri hep birlikte yapacağız. Millet bahçesinden, kentsel dönüşüme, şehrin ihtiyacı olan düzenli depolama, atık su arıtma tesisi, asfaltlarıyla ilgili, camilerimizle ilgili, temizlik araçlarımızla ilgili her türlü desteği vermeye gayret gösterdik. Hem bundan önce yaptık hem de bundan sonra yapmaya devam edeceğiz. Manisa’mızın hizmetine, Manisalı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımıza göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor, kendisine ve tüm ekibine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER