Batı Postası
Baþlýk

BENDEN SANA EKMEK ÇIKMAZ YEKTA!…

BENDEN SANA EKMEK ÇIKMAZ YEKTA!… Yekta YAKTI seni tebrik ediyorum. Gerçekten bu işin piri olmuşsun. Tevfik DİKER sana boşuna yatırım yapmamış. Ali BOZKAYA’dan sonra bana da kumpas denemesinde bulundun ya!… Ama bir yıl öncesine ait (Ayhan ÜNAL’ın kurdukları sitede bizi hedef aldıkları ve onlara karşı kendimizi savunmaya çalıştığımız zamanlarda) bu ses kayıtlarını tam istediğin şekle […]

BENDEN SANA EKMEK ÇIKMAZ YEKTA!…
28 Haziran 2020 - 23:42 'de eklendi.

BENDEN SANA EKMEK ÇIKMAZ YEKTA!…

Yekta YAKTI seni tebrik ediyorum. Gerçekten bu işin piri olmuşsun. Tevfik DİKER sana boşuna yatırım yapmamış. Ali BOZKAYA’dan sonra bana da kumpas denemesinde bulundun ya!… Ama bir yıl öncesine ait (Ayhan ÜNAL’ın kurdukları sitede bizi hedef aldıkları ve onlara karşı kendimizi savunmaya çalıştığımız zamanlarda) bu ses kayıtlarını tam istediğin şekle sokamamışsın. DİKER’in adının geçtiği yerleri iyi yok etmişsin. Ama Berk MERSİNLİ  ile ilgili ifadeleri Sn.Murat BAYBATURA’a tam olarak uyarlamayı becerememişsin. Yazı da öyle yazmışsın ama ses kayıtları seni ele veriyor. O ses kayıtlarının orijinalini biz de yayınlayacağız. Sabıret. Allah’tan insaflı davranmışsın benim ağzımdan ya da Ali BOZKAYA’nın dilinden ‘’Murat BAYBARTUR’FETÖCÜ’dir. Kelamlarını da çıkartabilir,kelimelere bu yönde takla attırabilirdin.

            Yekta YAKTI….. Benden sana ekmek çıkmaz. Seninle bir yıl önce evimde ve daha sonra da telefon ile görüştüm. Ama senin sözünü ettiğin konuları ben köşemde yazmıştım zaten. Sözünü ettiğin insanları da acımasızca eleştirmiştim. ‘’İşi uzatmayın. Partimiz ve misyonumuz zarar görüyor’’ diye defalarca yazmıştım. Bu yazıların birkaç örneğini de aşağıya aldım. İyi oku. Ayrıca daha bu olayların başında Sayın Murat BAYBATUR ile ortak dostumuz olan kardeşlerimizle olayların bu aşamaya gelebileceği noktasındaki endişelerimizi sürekli paylaşmıştık. Bizim derdimiz misyonumuzdu…. Partimizdi…. Siz başkalarının uçkur meseleleri ile uğraşmayı tercih ettiniz.Ak Parti ve Murat BAYBATUR düşmanlığını takındı haline getirdiniz. Size kolay gelsin. Ama dediğim gibi. Benden size ekmek çıkmaz. Sabırlı ol bunu sen de çok iyi anlayacaksın.

 

BAK YEKTA …..O TARİHLERDE MALUM KONUYA İLİŞKİN YAZILMIŞ KÖŞE YAZILARIMDAN BAZI ÖRNEKLER.DÜN NEREDEYSEM BUGÜN DE BEN ORADAYIM YEKTA…….DÜN NE SÖYLEMİŞSEM BUGÜN DE AYNI ŞEYİ DİYORUM YEKTA……

KAHPELİK İNSANIN TİNİYETİNDE VARDIR. MESELA BEN YA DA ALİ BOZKAYA SAYIN BAYBATUR YA DA ARINÇ İLE İLGİLİ ”FETÖCU” İFTİRALARINI YAPMADIM DİYORSA YAPMAMIŞTIR EĞER İNSANLAR GEÇMİŞTE  YANLIŞ ANLAŞILMALARDAN DOLAYI BİR HATA YAPTIKTAN SONRA ”PİŞMANIM…..YANLIŞ YAPTIM…..” DİYORSA PİŞMANLIĞINI KABUL ETMEK LAZIM. ÇÜNKÜ HATADAN DÖNMEK ERDEMLİLİLTİR. BAŞKALARININ AĞZINI KULLANARAK BAŞKALARINA İFTİRA ATMAK İSE KAHPELİKTİR YEKTA. BUNU SENİNDE BİLMEN LAZIM. 

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER