Batı Postası
Baþlýk

BOZKAYA SÜLALESİNDEN DİKER’E UYARI

BOZKAYA SÜLALESİNDEN DİKER’E UYARI!… Alaşehir Devlet Hastanesin de yaşanan malum olaylarda adı gecen Ali BOZKAYA’nın aile fertleri yaşanan son gelişmeler çerçevesinde ortak bir basın açıklamasında bulundular. Aile büyükleri tarafından yapılan ortak açıklama aynen şöyle: Ali BOZKAYA’nın geçmişte bir hata yaparak hem kendisine hem de çevresine zarar verdiği, içine düştüğü yanlışlığın neticesinde kendisinden başka biz aile […]

BOZKAYA SÜLALESİNDEN DİKER’E UYARI
04 Temmuz 2020 - 1:21 'de eklendi.

BOZKAYA SÜLALESİNDEN DİKER’E UYARI!…

Alaşehir Devlet Hastanesin de yaşanan malum olaylarda adı gecen Ali BOZKAYA’nın aile fertleri yaşanan son gelişmeler çerçevesinde ortak bir basın açıklamasında bulundular. Aile büyükleri tarafından yapılan ortak açıklama aynen şöyle:

Ali BOZKAYA’nın geçmişte bir hata yaparak hem kendisine hem de çevresine zarar verdiği, içine düştüğü yanlışlığın neticesinde kendisinden başka biz aile fertlerini de üzdüğü doğrudur.

Ali BOZKAYA daha sonra yaptığı hatanın farkına vararak yanlıştan dönmeyi başarabilmiş ve muhataplarından da özür dilemiş, helallik istemiştir.

İyi ve erdemli insan hiç hata etmeyen değil, işlediği hatadan dolayı özür dileyen ya da o hatayı affettirme yollarını arayan, hatasından dönen kişidir.

Özür gerektiren bir kusur işlendiğinde, sadece olanı biteni anlamayı değil, failin de mağdurun da duygularını ve anlayışını da göz önünde bulundurarak bütün bir bağlamı ve tarafları ile değerlendirilmelidir.

Hal böyle iken, Sayın Tevfik DİKER, Ali BOZKAYA’nın geçmişte yaptığı hatayı gündemde diri tutmak için özel bir gayret sarf etmekte, nedenini anlamak ta güçlük çektiğimiz bir inat ile onu tehdit, taciz ve tahkir etmeyi sürdürmektedir. Bu durum, Ali BOZKAYA’dan başka tüm BOZKAYA sülalesini de rahatsız ve huzursuz etmektedir. Biz BOZKAYA sülalesi olarak, Ali BOZKAYA’yı hiç bir zaman dışlamadık ve onu yalnız bırakmadık. Pişmanlığındaki samimiyetine inanarak şimdiye kadar arkasında durduğumuz gibi bundan böylede onu verdiği onur mücadelesinde kesinlikle yalnız bırakmayacağız.

BOZKAYA SÜLALESİ OLARAK TEVFİK DİKER’E DİYORUZ Kİ

1.Ali BOZKAYA’nın Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği şikayet dilekçesini ve ekteki belgelerin bir süretini (Hukuki destek vaadiniz üzerine) size gönderdiği bilgimiz dahilindedir.

2.Bu yazı ve belgeleri Avukata vermek yerine sosyal medyada paylaşmanız ise sizin ahlaki ve hukuki sorumluluğunuz dahilindedir.

3.Ses ve görüntü kayıtları ile bunun aksi olduğu ispatlanmasına rağmen, şimdiye kadar yaptığınız ahlaki ya da gayrı ahlaki paylaşımlarınızı Ali BOZKAYA ile ilişkilendirmeniz, gerçekten ahlak ve mantık sınırlarını zorlayan davranış biçimidir.

4.Ali BOZKAYA’dan tehdit, Şantaj ile bilgi ve belge almaya çalışmanız da ne ahlaken ne de hukuken hoş görülebilecek bir davranış şekli değildir.

5.Daha önce (sonradan bir bayana gönderdiğiniz iddialarına konu olan ) kendinizin çıplak fotoğraflarını Ali BOZKAYA’ya attınız Ali BOZKAYA bunun yanlışlıkla yapıldığına inanarak sizi nazikçe dikkatli olmaya davet eden bir yazı ile birlikte bu fotoğrafları size iade etmişti.

 

6.Son olarak Ali BOZKAYA’ya özelden çıplak erkek fotoğrafları attınız. Size aşağıdaki şekilde cevap yazılınca da ‘’Donunuzun rengini görür gibiyim’’ ifadelerini kullanmanızın sizin ahlaki zafiyetinizi gösterdiğine inanarak takdiri kamu oyuna bırakıyoruz.

 

7.Ahlaki yapınızın, halet-i ruhiyenizin tahlilini yapmak elbette bize düşmez. Bu tür işler psikiyatristlerin ve ruh sağlığı uzmanlarının işidir. Siz den ricamız aile ferdimiz Ali BOZKAYA’dan uzak durmanız, bundan böyle onu rahat bırakmanız, kendinize meşguliyet alanı ve ruhi tatmin aracı olarak başka meşgaleler bulmanızdır.

8.Ayrıca,Ak Parti düşmanlığınıza ve Ak Parti Manisa Milletvekili Sayın Murat BAYBATUR’u yıpratma ve karalama uğraşınızda, bunu yaparken attığınız iftiralarınıza ve mesnetsiz iddialarınıza Ali BOZKAYA’yı alet etmekten de vazgeçiniz.

Aksi durumda başta  hukuki yollar olmak üzere aile ferdimizin hakkını her platformda korumayı ve kollamayı sürdüreceğimizi bilmenizi isteriz.

Tevfik DİKER’e ilanen ve kamuoyuna saygı ile duyrulur.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER