Batı Postası
Baþlýk

BU DA OLACAK …….OLMALI….

Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan ya da yaşandığı iddia olunan olaylarla ilgili olarak yayın yapmaya başladığımızda, bize ‘’Boşuna uğraşıyorsunuz . Bir şey çıkmaz olayların üzerini örterler ‘’demişlerdi. Biz ‘’örtemezler . Bunları örtmeye kimsenin gücü yetmez ‘’demiştik.Öyle de  oldu.‘’Bunların arkasında Milletvekili Murat BAYBATUR var. Bunlar korunuyor’’ demişlerdi. Biz ‘’Bizim tanıdığımız Murat BAYBATUR yolsuzluğa prim vermez ve haramilerin […]

BU DA OLACAK …….OLMALI….
21 Mart 2020 - 20:35 'de eklendi.

Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan ya da yaşandığı iddia olunan olaylarla ilgili olarak yayın yapmaya başladığımızda, bize ‘’Boşuna uğraşıyorsunuz . Bir şey çıkmaz olayların üzerini örterler ‘’demişlerdi. Biz ‘’örtemezler . Bunları örtmeye kimsenin gücü yetmez ‘’demiştik.Öyle de  oldu.‘’Bunların arkasında Milletvekili Murat BAYBATUR var. Bunlar korunuyor’’ demişlerdi. Biz ‘’Bizim tanıdığımız Murat BAYBATUR yolsuzluğa prim vermez ve haramilerin arkasında durmaz,’’ demiştik. Öyle de oldu.

            İl Sağlık Müdürü hariç idari yönden ve siyaseten gereken yapıldı. Bunun için Ak Parti Manisa Milletvekili ve Ak Parti MKYK üyesi Sayın Murat BAYBATUR’a Alaşehirliler adına teşekkür ediyoruz. Şimdi işin adli boyutu var sırada..Halkın Sağlığı ile oynandığı, haksız kazanç sağlayanların olduğu ve hastanenin kasasına el uzatanların varlığı konusundaki iddialara ilişkin hangi adımların atıldığının ve gerçeklerin ortaya çıkarılması noktasında nelerin yapıldığını Alaşehirliler haklı olarak merak ediyor.                    Şimdi birileri ortaya çıkarak ‘’Boşuna uğraşmayın… Atı alan Üsküdarı geçti. Yapanların yaptıkları yanına kar kalır’’ diyebilir. Dili olan herkes konuşabilir tabi…. Ama eğer adalet varsa ve eğer Türkiye bir hukuk devleti ise o atı üsküdardan alır, onu oraya götüreni de  kuyruğuna bağlar bu defa köprüden değil de denizden yüzdürerek Eminönüne geri getirir ve hesabı da sorulur. Kamu vijdanının rahatlaması için bu olacak… Olmalı….

            Biz bu olayların peşini bırakmayacağız . Bu konuda adalet mekanizmasını (hala çalışmaya başlamadıysa) harekete geçirmek  için  elbette bizimde yapacaklarımız var.

            Biz daha işin başında bu işin müsebbiplerine de söylemiştik. ‘’Bedel ödeyeceksiniz’’demiştik. Halkın sağlığı ile oynayanlar tüyü bitmedik yetimin hakkına el uzatanlar ve haksız kazanç sağlayanlar yaptıklarının bedelini ödemeli. Eğer adalet varsa bu böyle olmalı ……. Ve öyle de olacak inşallah…….     

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER