Batı Postası
Baþlýk

BU İDDİALAR KORKUNÇ!…

Müfettiş bey!…Hala Sizi Bekliyorlar BU İDDİALAR KORKUNÇ!… Eğer bu iddialar doğru ise, Alaşehir Devlet Hastanesinde 4-5 yıl boyunca miyadı geçmiş KİTLER (Biyokimya cihazlarında kullanılan solisyonlara KİT deniliyor. Bunlarla kandaki Üre,Kolestirol,Şeker vs. oranları ölçülüyor.) Kullanılarak halkın sağlığı tehlikeye atılmış. Yine Laboratuvar  çalışanların iddialarına göre bu olaylarda milyonlarca lira haksız kasanç sözkonusu.Bu duruma itiraz edenlere mobink uygulanmış. […]

BU İDDİALAR KORKUNÇ!…
28 Temmuz 2019 - 2:20 'de eklendi.

Müfettiş bey!…Hala Sizi Bekliyorlar

BU İDDİALAR KORKUNÇ!…

Eğer bu iddialar doğru ise, Alaşehir Devlet Hastanesinde 4-5 yıl boyunca miyadı geçmiş KİTLER (Biyokimya cihazlarında kullanılan solisyonlara KİT deniliyor. Bunlarla kandaki Üre,Kolestirol,Şeker vs. oranları ölçülüyor.) Kullanılarak halkın sağlığı tehlikeye atılmış. Yine Laboratuvar  çalışanların iddialarına göre bu olaylarda milyonlarca lira haksız kasanç sözkonusu.Bu duruma itiraz edenlere mobink uygulanmış. Tehdit edilmişler. Görev yerleri değiştirilmiş.

Geçmişte ellerindeki delillerle birlikte suç duyurunsa bulunmuş Laburutuvar  çalışları.6 kişinin ifadesi alınmış. İdari soruşturma  ve adli yargılama sonucunda  Laboratuvar doktoru ve teknisyeni 5’er bin lira para ceza ve kınama cezası almışlar. Ama buna rağmen  o iki sorumlu görevlerine devam etmişler. Bunlar yaşanırken Hastanenin Başhekim koltuğunda oturan isim yine aynı…

Hastanede bakanlık müfettişi olduğu söyleyen çalışanlar bu olayları bilen ve müfettişe konuşmak istediklerini söyleyen tam 11 kişilik bir liste verdiler bize. Şimdi bakanlık müfettişinin kendilerini çağırıp konuşmasını bekliyorlar.

Bu 2 Peugeot Rifter marka arabaların sırrı ne?

Aynı marka 2 otomobil. Aynı zamanda alınıyorlar.Biri kırmızı biri mavi. Bu arabayı alanların Aynı yerde görev yapmaları ve bu olaylarda isimlerinin birlikte anılması oldukça manidar olarak nitelendiliyor iddia sahipleri tarafından.

BU HABER DOSYAMIZDA OKUDUKLARINIZA İNANAMAYACAKSINIZ.

YAKINDA…

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER