Batı Postası
Baþlýk

Büyükşehir’den Gazeteciler Cemiyeti Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Cihat Taysi, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlamak için Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarette Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Ertuğrul Aytaç ve basın mensupları yer aldı. Ziyarette konuşan Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Cihat Taysi, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramımız kutlu […]

Büyükşehir’den Gazeteciler Cemiyeti Ziyareti
24 Temmuz 2020 - 22:31 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Cihat Taysi, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlamak için Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Ziyarette Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Ertuğrul Aytaç ve basın mensupları yer aldı. Ziyarette konuşan Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Cihat Taysi, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramımız kutlu olsun. Sizin nezdinizde tüm basın mensuplarının Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyorum. Başkanımız Cengiz Ergün, play off karşılaşmaları dolayısıyla şehir dışında. Kendisini temsilen cemiyetimizi ziyaret ettik. İnşallah, daha güzel şekilde nice basın bayramları kutlarız” diye konuştu.

Manisa FK’ye Başarı Dileği

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Cengiz Başkan bize hep destek vermiştir. Kendisi Manisa Futbol Kulübü’nün play off karşılaşmalarını takip ediyor. Umuyorum, Manisa FK bu akşamki karşılaşmadan galip ayrılır. Manisa adına inşallah çok iyi bir sonuç alınır. Aynı şekilde Akhisarspor, Turgutluspor ve Somaspor için de güzel sonuçlar elde edilir. 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramımızın da, daha özgür daha demokrat, daha toplumu bilgilendiren, korkusuzca haber yapabilecek bir seviyede kutlarız diyorum” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER