Batı Postası
Baþlýk

Büyükşehir’den Sarıgöl İtfaiye Birimine İnceleme

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, merkezde ve ilçelerde bulunan itfaiye amirliği ve müfrezelerine ziyaretlerine ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi almaya devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, çoğunluğu yangın ve trafik kazası olmak üzere birçok olaya müdahale ederek vatandaşların can ve mal güvenliği için çalışmalarını sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire […]

Büyükşehir’den Sarıgöl İtfaiye Birimine İnceleme
04 Temmuz 2020 - 0:17 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, merkezde ve ilçelerde bulunan itfaiye amirliği ve müfrezelerine ziyaretlerine ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi almaya devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, çoğunluğu yangın ve trafik kazası olmak üzere birçok olaya müdahale ederek vatandaşların can ve mal güvenliği için çalışmalarını sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Gürhan İnal da zaman zaman personelleri yerinde ziyaret ederek yapılan hizmetler ve yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi almaya devam ediyor. Başkan İnal, ilçe ziyaretleri kapsamında Sarıgöl’e giderek Sarıgöl Muhtarlık İşleri Sorumlusu Akif Kılıçaslan’ı ziyaret etti. Başkan İnal daha sonra Akif Kılıçaslan ile birlikte Sarıgöl İtfaiye Amirliği’ni ziyaret ederek personelle bir araya geldi, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan İnal, itfaiye personellerinin her zaman her duruma karşı hazırlıklı olmaları amacıyla çalışmaların yürütüldüğünü belirterek, personel ile rutin olarak bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduklarını kaydetti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER