Batı Postası
Baþlýk

Cumhuriyetimizin 96. Yıldönümünü Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 96. yıldönümü İlçemizde 7 den 70’e büyük bir coşkuyla kutlandı. Kutlamalara, İlçe Kaymakamı Abdullah Uçgun, Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Ali İsmail Elalmış, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Tahsin Kahraman,ilçe protokolü, askeri erkan, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşımız katıldı. 29 Ekim Bayramı kutlamaları kaymakamlık makamındaki bayramlaşmayla başladı. Ardından […]

Cumhuriyetimizin 96. Yıldönümünü Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı.
30 Ekim 2019 - 13:11 'de eklendi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 96. yıldönümü İlçemizde 7 den 70’e büyük bir coşkuyla kutlandı.

Kutlamalara, İlçe Kaymakamı Abdullah Uçgun, Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Ali İsmail Elalmış, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Tahsin Kahraman,ilçe protokolü, askeri erkan, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

29 Ekim Bayramı kutlamaları kaymakamlık makamındaki bayramlaşmayla başladı. Ardından Cumhuriyet ve Demokrasi meydanındaki törene geçildi. Saygı duruşu ve İstiklal marşıyla başlayan tören Kaymakam Abdullah Uçgun’un Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Ali İsmail Elalmış ve Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ile birlikte öğrencilerin ve vatandaşlarımızın bayramını kutlamasıyla devam etti. Günün anlam ve önemine ilişkin konuşma Kaymakam UÇGUN tarafından yapıldı. Öğrencilerin okuduğu şiirler, halk oyunları ve folklor gösterileri, okçuluk ve havacılık kulübünün gösterileri ile devam eden program tören geçişiyle sona erdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER