Batı Postası
Baþlýk

DEVAM ET PAŞAM!……SANA DA KOLAY GELSİN YEKTA BEY…..

DEVAM ET PAŞAM!……SANA DA KOLAY GELSİN YEKTA BEY…..   Emekli asker Tevfik paşamız ferman üstüne ferman yayınlıyor. Taktik değiştirdi sayın paşamız sosyal medyada açıktan paylaşmak yerine fermanlarını özelden gönderiyor artık. Fermanların tümü tehdit, rencide ve tahrik edici ifadelerle dolu. Öyle hırslanmış ki Sayın DİKER, muhataplarının evlat ve aileleri üzerinden de rivayetler üreterek onların masumiyet karinelerini […]

DEVAM ET PAŞAM!……SANA DA KOLAY GELSİN YEKTA BEY…..
12 Haziran 2020 - 23:02 'de eklendi.

DEVAM ET PAŞAM!……SANA DA KOLAY GELSİN YEKTA BEY…..

 

Emekli asker Tevfik paşamız ferman üstüne ferman yayınlıyor. Taktik değiştirdi sayın paşamız sosyal medyada açıktan paylaşmak yerine fermanlarını özelden gönderiyor artık. Fermanların tümü tehdit, rencide ve tahrik edici ifadelerle dolu. Öyle hırslanmış ki Sayın DİKER, muhataplarının evlat ve aileleri üzerinden de rivayetler üreterek onların masumiyet karinelerini de hiçe sayıyor. Sayın DİKER kimlerin elinde kendileri ile ilgili nelerin olduğunu tahmin ettiği için ön almaya çalışıyor aklı sıra. Onları tahrik ve rencide ederek kendilerini hata yapmaya zorluyor. Sanıyor ki, o şahıslar da kendisinin yaptığı gibi yapacaklar. Yani o nu başkaları ile ilgili ses ve görüntü kayıtlarını fütursuzca ulu orta paylaştığı gibi onlarda Diker’in mahremiyetini ortalığa saçacaklar . Sayın DİKER tehdit, tahrik ve iftiralarına  devam ederse korkarım (Birileri şeytana uyacak) o ada olacak sonunda. Sen devam et paşam. Heyecanlı oluyor.

Bir de YEKTA bey var. Türkiye Havadis isimli internet sitesinin köşe yazarı ve aslında bu sitenin gerçek sahibi Yekta YAKTI. Bu arkadaş, Tevfik DİKER İle birlikte Alaşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet ÖKÜZCÜOĞLUNU da işin içine karıştırarak bir haber yaptı bizim ile ilgili olarak. iftiralarla dolu, alçaltıcı ifadelerin yer aldığı düzmece bir haber. Bir kaç gün önce yapıldı. Anladık ki, Yekta YAKTI’nın  ne sevdiği belli ne de sevmediği. Rüzgarının ne zaman, nereden,  kimden yana eseceği de belli olmuyor artık. Biz kendisine evimizi ve gönlümüzü açmıştık. Onu iyi bir insan kategorisine koyarak ‘’Bu aşamada Tevfik DİKER’ dahil kimseye güvenme Cemali abin ne derse onu yap .Onun  sözünden dışarı çıkma’’ dediği ve diğer tavsiyelerini de tutmuştuk. Bu türden yapılan yazışma ve konuşmaların bende olduğu gibi Yekta beyde de kaydı vardır sanıyorum.

 

                Ben şimdilik (Yekta Yaktı’nın çağrısı üzerine) sadece iki tane done yayınlayacak ve ne olduklarını anlatmaya çalışacağım. Sonra da kendilerine bir çağrıda bulunacağım. Aşağıdaki iki ayrı whatsap görüşme kaydı var. Biri gerçek bunların. Diğeri’de Yekta bey’in üzerinde oynadığı Bülent Arınç Baybatur ve FETO eklemelerinin de yaptıkları sonra yayınladığı uydurulmuş olanı.

Yeniden Tevfik DİKER ile aynı safta durmaya başlayan Yekta  Bey, geçtiğimiz günlerde bana iğrenç bir kumpas kurmuş Sn. Murat BAYBATUR’a FETO culuk iftirasını attığım  yalanın gerçekmiş gibi yaymaya çalışmıştı. Bunu da yukarıda yayınladığım Whatsapp yazışmaları üzerinde oynayarak başardığını sanmıştı.

Birde  Yekta bey kendisinin Diker ile para alışverişi olmadığını eğer benim bunu ispatlayamam  halinde ‘’Şerefsiz’’ olduğumu yazmıştı. Aşağıdaki yazışmaları istemeyerek ama mecburiyeyetten yayınlıyorum. Yine de buna mecbur kaldığım için üzülüyorum     

ŞİMDİ SEN YEKTA YAKTI……DİKERDEN TEK KURUŞ ALMAMIŞ, TALİMATLADA HABER YAPMAMIŞMI OLUYORSUN. SAYIN TEVFİK DİKER SİZ DE YEKTA YAKTIYA TEK KÖR KURUŞ VERMEMİŞ Mİ OLUYORSUNUZ. BUNLARLA İLGİLİ DİĞER BELGELERİ DE YAYINLAYACAĞIM MERAK ETMEYİN 

Anladım ki, sizin gazatecilik anyaşınızda mahremiyetin ve masumiyet karinesin hiçbir önemi yok. İftira ve kumpas eksenli haberciliği siz gazetecilik  sanıyorsunuz. Hodri meydan yekta yaktı. Benim ile ilgili elinde ne varsa yayınla. Benim Allahtan başka kimseden korkum yok. Ben öyle sizin gibi daldan dala konmam.Tüm hatalarıma ve  ödedidiğim bedellere rağmen şimdiye kadar dik durdum ve durmayada devam edeceğim. Benim derdim hak yerini bulsun içindi siz ise milletin mahremiyetinin  ve uçkurunun peşine düştünüz. Diker ile ikiniz beni kullandığınızı zannettiniz .Ben uyanınca da saldırıya geçtiniz Size kolay gelsin. Son defa söylüyorum benimle ilgili ne varsa yayınlayın.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER