Batı Postası
Baþlýk

GÜNAH KEÇİSİ ALİ BOZKAYA

GÜNAH KEÇİSİ ALİ BOZKAYA Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan malum olayların gerçek suçlusu bulundu.Suçlunun  işlediği suçun çeşidinin de tespiti yapılmış devlet büyüklerimiz tarafından’’Amirlerinin ve aile fertlerinin haysiyet ve şerefine zarar vermek’’suçunu işlediğine karar verilen ALİ BOZKAYA nihayet hak ettiği cezayı aldı. Önce iki aylık periyodlar halinde geçici görev ile ilçe ilçe dolaştırılan ALİ BOZKAYA ya akabinde […]

GÜNAH KEÇİSİ ALİ BOZKAYA
29 Şubat 2020 - 16:51 'de eklendi.

GÜNAH KEÇİSİ ALİ BOZKAYA

Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan malum olayların gerçek suçlusu bulundu.Suçlunun  işlediği suçun çeşidinin de tespiti yapılmış devlet büyüklerimiz tarafından’’Amirlerinin ve aile fertlerinin haysiyet ve şerefine zarar vermek’’suçunu işlediğine karar verilen ALİ BOZKAYA nihayet hak ettiği cezayı aldı.

Önce iki aylık periyodlar halinde geçici görev ile ilçe ilçe dolaştırılan ALİ BOZKAYA ya akabinde ‘’hastanede kavga çıkarmak’’fiilinden dolayı 5 günlük maaş kesim cezası verildi. Ardından yukarıda sözünü ettiğimiz gerekçe ile de iş akti fesh edildi.

            Bazılarına göre ALİ BOZKAYA bunu hak etmişti. Kimilerine göre ise ALİ BOZKAYA ‘’günah keçisi’’ yapılmıştı.Yani asıl yapılması gereken soruşturmaların ve yapıldığı iddia olunan ahlaksızların ve yolsuzlukların kapatılması için bu kısa yol tercih edilmişti.

            İlk olarak şunların açıklığa kavuşturulması lazım. Aleşehir Devlet Hastanesinde yaşanan tüm olayları ifşa eden ve bunlarla ilgili görüntü belge ve ses kayıtlarını sosyal medyada ve basında yayınlayan ya da yayınlanması için bunları birilerine servis eden gerçekten Ali BOZKAYA mı yoksa başkaları mı?

            Sonra, Ali Bozkaya, nın iş aktinin feshine gerekçe gösterilen ‘’işçinin,işveren yahut bunların aile üyelerinden birinin  şeref ve namusunu dokunacak sözler sarf etmesi veya davranışlarda bulunması yahut işveren hakkında şeref ve haysiyet kırıcı asılsız ihbar ve isnatlarda bulunması.’’suçlarını BOZKAYA gerçekten işledi mi? Ya da bu gerekçelerle Ali BOZKAYA’nın iş akti fesh edilebilir mi? Yoksa mantıklı bir gerekçe olmadığı için bu gerekçe biryerlerden ‘’kes kopyala’’ türü bir şey mi ?

            Son olarak da Ali BOZKAYA’nın AK PARTİ’den ihracı meselesi var.BOZKAYAnın  AKPARTİden ihracı için dayanak gösterilen  tüzük maddelerinin açılımı şöyle; 117.1- Partinin tüzük ve programını,demokrasi,insan hakları ve hukukun evrensel temel kural ve normlarına aykırı faaliyetlere katılmak,destek olmak yahut bizzat aykırı eylem ve işlemlerde bulunmak. 117.11- Partiyi ve parti çalışmalarını alet ederek çıkar sağlamak,partili olmayı nüfuz sayarak kötüye kullanmak.

            Sizce BOZKAYA böyle bir şey gerçekten yapmış mıdır? Bir sonraki yazımızda bu konulara açıklık getirmeye çalışacağız.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER