Batı Postası
Baþlýk

HADİ ORDAN!.. ÖRTEMEZLER!…

          (Bu yazıyı Ak Parti de ‘’Eksen Kayması’’ yaşadığı iddialarını ciddiye almayarak ve Ak Partinin gerçekten ‘’Bir davanın adı’’ olduğuna var sayarak kaleme alıyorum. Alaşehir de ya da bir başka yerde tüm bu yolsuzlukların, hırsızlıkların ve ahlaksızlıkların ERDOĞANA rağmen yapıldığı var sayımı ile bu yazıda öylesine iddialı ifadelere yer veriyorum.)   […]

HADİ ORDAN!.. ÖRTEMEZLER!…
28 Eylül 2019 - 23:17 'de eklendi.

          (Bu yazıyı Ak Parti de ‘’Eksen Kayması’’ yaşadığı iddialarını ciddiye almayarak ve Ak Partinin gerçekten ‘’Bir davanın adı’’ olduğuna var sayarak kaleme alıyorum. Alaşehir de ya da bir başka yerde tüm bu yolsuzlukların, hırsızlıkların ve ahlaksızlıkların ERDOĞANA rağmen yapıldığı var sayımı ile bu yazıda öylesine iddialı ifadelere yer veriyorum.)

            Gazeteci Yekta YAKTI ile Alaşehir Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Gündüz KARAOĞLAN’nın telefonda yaptıkları konuşmanın ses kayıtlarını dinlediniz mi? Ne diyor o konuşmada KARAOĞLAN? Alaşehir Devlet Hastanesinin pırıl pırıl olduğunu söylüyor. Yine o zat-ı muhtereme göre Hastanede ‘’ayıp’’ işleri yapanlar da dışarıdan gelenlermiş. Zaten yakında müfettiş  raporu açıklandıktan sonra hastane başhekimi muhterem Orhan KIRMALI bir basın toplantısı düzenleyerek kendisinin ve başında bulunduğu kurumun hangi iftiralarla ve nasıl haksız yere karalanmak istendiğini açıklayacakmış?.

          Bu ifadelerin açılımını ben şöyle anlıyorum: Bakmayın siz koparılan bu kuru gürültülere.. Müfettişim gelmiş olması da karşı tarafa fazla ümitlendirmesin. Müfettiş olayı bazı kimselerin gazını almak içindi. Ya da Alaşehir Devlet Hastanesini bu hale getirenler ve İlçe’de Ak Partinin akına kara çalanlar kendi aralarında böyle konuşuyorlar ve dahi bu şekilde teselli bularak kurdukları tezgahı devam ettirebileceklerini sanıyorlar diye düşünüyorum.

           Eğer bu vatandaşlar Ak Parti misyonunu tanımış olsalardı, böyle konuşmaz ve bu şekilde düşünmezlerdi. Çünkü Ak Parti’nin misyonunun ne olduğunu anlamış olsalardı, Ak Parti’nin  kimsenin malı olmadığını da kavramış olurlardı. Eğer bu zat-ı muhteremler R.T. ERDOĞAN’ın ‘’Biz sadece bir parti değiliz. Biz bir hareketin, bir davanın adıyız. Yüz yılın sesi, sonsuzluğun ismiyiz.’’ Derken neyi anlatmak istediğini anlaya bilselerdi, artık kendilerinin çekilmesi imkansız bir yük haline geldiklerini de anlarlar ve yanan bir ceketi kimsenin sırtında taşımak istemeyeceğini de kavramış olurlardı. Eğer bu Bekri MUSTAFA’lar Ak Parti’lilerin ruh kökünü tanısaydı, bu insanların halen neden sustuklarını, Partilerinin zarar görmesinden korktukları için konuşmak yerine dudaklarını ısırmayı tercih etmelerinin nedenini de anlarlardı. ‘’Çalmadan,Çaldırmadan ve tüyü bitmedik yetimin hakkına sahip çıkarak ve kamu hukukunu koruyarak, devletin kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak bu millete hizmet etmek ’’için yola koyulmuş, on yıllarca bu ülkede ötekileşmeye maruz bırakılmış kalabalıklara sahip çıkmış, yoksulluğa ve yolsuzluğa savaş açmış R.T.ERDOĞAN, son günlerde ‘’Ak Parti de yaşanan eksen kayması ‘’ nı gündeme getirerek macera arayanların tezlerini doğrulayıcı bir tutum içinde olabilir mi?

         Daha önceleri ‘’Bunlar dürüst insanlar. Bunlar çalmazlar’’ diyen malını canını ve namusunu rahatlıkla bu insanlara emanet edebilen yığınların, bugün Bekiri MUSTAFA’ların bu misyonun temsilcisi zannettiklerinin arkasından Alaşehir’de ve başka yerlerde ‘’Hırsızlar’’, ‘’Ahlaksızlar’’ diye bağırmasına R.T. ERDOĞAN rıza gösterimi sanıyorsunuz?

Sonuç olarak;

      Alaşehir’de yaşanan bu çirkinliklerin üzeri örtülecek mi? HADİ ORDAN!.. Örtemezler. Ama onların arkasında falanca ve de Filanca gibi büyük adamlar varmış? Olsun. Yahu, Ak Parti misyonu ile uzaktan yakından alakası olmayan bir Tevfik DİKER’in bu olaylar için Ankara kızılay da eylem yapmayı düşündüğü bir ortamda, bu davanın  gönülüllerinin neler yapabileceklerini hiç düşünmezmisiniz? Bekleyin görün o zaman!  Hele bir de bu olayların üstü örtülmeye çalışılsın!.. Yapanların yaptıkları yanlarına kar kaslın.. siz o zaman görün…

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER