Batı Postası
Baþlýk

HER ŞEY BU SORULARIN CEVAPLARINDA GİZLİ!…

A.B NEDEN DARP EDİLDİ? A.B’NİN BİLDİĞİ VE SAHİP OLDUĞU DONELER NEYDİ? D.B’NİN A.B. YE, İLERİDE BAŞI SIKIŞIRSA KULLANSIN DİYE VERDİĞİ USB BELLEKTE NELER VARDI? EKRANI KIRIK CEP TELEFONUN SIRRI NEYDİ? A.B’NİN ELİNDE BULAN BELGELER; EKRAN GÖRÜNTÜLERİ SES VE GÖRÜNTÜ KAYITLARI KİMLERİ KORKUTUYORDU?                                               Her şey bu soruların cevaplarında gizli!…        Alaşehir de Ak Parti İlçe […]

HER ŞEY BU SORULARIN CEVAPLARINDA GİZLİ!…
16 Temmuz 2019 - 19:56 'de eklendi.

A.B NEDEN DARP EDİLDİ? A.B’NİN BİLDİĞİ VE SAHİP OLDUĞU DONELER NEYDİ? D.B’NİN A.B. YE, İLERİDE BAŞI SIKIŞIRSA KULLANSIN DİYE VERDİĞİ USB BELLEKTE NELER VARDI? EKRANI KIRIK CEP TELEFONUN SIRRI NEYDİ? A.B’NİN ELİNDE BULAN BELGELER; EKRAN GÖRÜNTÜLERİ SES VE GÖRÜNTÜ KAYITLARI KİMLERİ KORKUTUYORDU?

 

                                            Her şey bu soruların cevaplarında gizli!…       

  • Alaşehir de Ak Parti İlçe Teşkilatının eski ve mevcut yöneticileri ile Devlet Hastanesinde yaşandığı iddia olunan olayları gündeme getireceğimiz ‘’Haber Dosya’’ mızı hazırlarken meseleyi ama,nın fili tarif ettiği gibi değil de tüm boyutları ile ele aldık. Olayların muhatapları ile görüştük. Belgeleri inceledik.
  • Alaşehir Devlet Hastanesinin dününü ve bugününü araştırdık.Yapılan İhale ve Hizmet Alımı işlerini bilenlerle konuştuk. A.B nin neden darp edildiği sorusunun gerçek cevabını bulmaya çalıştık. A.B nin elindeki ses kayıtlarını dinledik. Görüntüleri seyrettik. Bu ses kayıtlarının arasında A.B nin özellikle dikkat çektiği bölümleri defalarca dinledik. Bu bölümlerin birinde, konuşmalar devam ederken A.B bir ara ‘’dur telefonumu düşürdüm diyor’’ diyor. ‘’Eğer ses kaydını ben yapmış olsaydım telefonumu düşürdüğüm halde kayıt nasıl devam ediyor? Yani kayıtta olan benim telefonum değil’’ diye A.B kendini savunuyor. A.B bunu güçlendirmek için de konuşmaların başka bir bölümünü de dinletiyor bize. A.B ile D.B nin aralarındaki geçen diyologlarda A.B nin D.B ye ‘’sen o telefon ile niye oynayıp duruyorsun?’’ demesi ve D.B nin de ‘’yok bir şey oğluma mesaj atıyorum’’ cevabı dikkatimizi çekiyor. Bunun üzerine A.B ‘’Anlamış olmanız lazım. Ses kaydını yapan ben değilim. Ses kaydını sadece kendi telefonuma aktardım’’ diye kendine göre gerçeğe parmak basmak istiyor. A.B ayrıca o görüntü ve ses kayıtları ile belgelerin kim tarafından neden ve nasıl kendisine de verildiğini de anlatıyor.
  • Haber Dosyamızı hazırlarken olayların magazinsen boyutu ile hiç ilgilenmedik. Kişilerin ailelerinin hukukunu, kişisel hak ve mahremiyetlerini koruma ilkesine riayet etmeye çalıştık. Kesin bilgiye ve belgeye dayanmayan hiçbir olayı haber dosyamıza dahil etmedik. Yazılması gerekenleri gerektiği bicimde kaleme aldık.

YAKINDA….

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER