Batı Postası
Baþlýk

HERŞEY BU SORUNLARIN CEVAPLARININ İÇİNDE GİZLİ (DEVAM) (2)

HERŞEY BU SORUNLARIN CEVAPLARININ İÇİNDE GİZLİ (DEVAM) (2) HERŞEY O YUMRUKLARDA BAŞLADI Bilindiği üzere A.B Alaşehir Devlet Hastanesinin Personel Şefi A.Ü tarafından darp edildiği iddiası ile ‘’Darp raporu’’ almıştı. Bu raporla birlikte önce polis karakoluna daha sonra da Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulunmuştu. A.B. bize anlattıklarının polise verdiği ifade tutanaklarında ve savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde de […]

HERŞEY BU SORUNLARIN CEVAPLARININ İÇİNDE GİZLİ (DEVAM) (2)
03 Ağustos 2019 - 1:00 'de eklendi.

HERŞEY BU SORUNLARIN CEVAPLARININ İÇİNDE GİZLİ (DEVAM) (2)

HERŞEY O YUMRUKLARDA BAŞLADI

Bilindiği üzere A.B Alaşehir Devlet Hastanesinin Personel Şefi A.Ü tarafından darp edildiği iddiası ile ‘’Darp raporu’’ almıştı. Bu raporla birlikte önce polis karakoluna daha sonra da Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulunmuştu. A.B. bize anlattıklarının polise verdiği ifade tutanaklarında ve savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde de yer aldığı belirtti. A.B. Alaşehir Devlet Hastanesindeki malum olayların patlamasının fitilini ateşleyen o yumruk olayını ve daha sonrasında yaşananları şöyle anlattı:

‘’O gün öğe yemeği sonrası idi A.Ü. ve A.A. beni hastane’nin zemin katındaki bahçıvan odasına götürdüler. Daha odaya girer girmez A.Ü. ‘’ulan O……çocuğu nedir benim senden çektiğim’’diyerek arka arkaya ‘’3’’ yumruk vurdu bana. ’’Senin yüzünden  gecelerim gündüz oldu. Elinde benimle ilgili ne varsa,ses kaydı,görüntü ve belge hepsini bugün senden istiyorum’’ dedi Konuşurken  darp etmeye de devam etti .(Bu arada A.A. da A.Ü.’a vurarak sadece konuşacaktın neden vurdun adama) dedi. Güya onlara bende belge olduğunu D.B. söylemiş. Bende belge olmadığını söyledim. Madem D.B söylemiş o versin size belgeleri dedim.Ü zerimden  kapıyı kilitlemişlerdi. Belge olduğunu ve getireceğimi söylemekten başka çarem olmadığını anlamıştım. Başka türlü beni bırakmayacaklardı. Tamam diyerek oradan ayrıldım. Oda dan çıkınca avukatımı aradım. Onun yönlendirmesiyle acile giderek ‘’Darp Raporu’’ aldım. Sonra bahçeye çıkıp arabama gittim. Bir süre hastanenin otoparkındaki arabamın içinde oturdum. Pisikolojim bozulmuştu. Kendimi biraz toparladıktan sonra aynı zamanda köylüm de olan Ak Parti İlçe Başkanı M.E .aradım. Bana toplantıda olduğunu belirterek ‘’Ben hastahanenin işlerine karışmıyorum. Sana tavsiyem o adamlara bulaşma. Bunlar pislik adamlar ‘’diyerek telefonu kapattı. Tekrar avukatımı aradım. Bana Polis karakoluna giderek şikâyetçi olmamı söyledi. Saatler sonra Darp Raporu aldığımı ve Polis Karakoluna da  ifade verip şikâyetçi olduğumu öğrenince bu defa Ak Parti İlçe Başkanı M.E. beni aradı. Bir pastahanede buluştuk. Bana yanlış yaptığımı söyleyerek şikayetimi geri almamı istedi. Bir süre tartıştık.   

Bunlar A.B. nin iddiaları. Bu iddialar doğrultusunda şimdi sorulacak soruları soralım:

1)A.B. ‘ da olduğu sanılan bilgi, belge, ses kaydı ve görüntüler nelerdi?

2)Bunlar neyle ilgiliydi?

3)Bunlardan kimler rahatsızdı?

DEVAM EDECEK

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER