Batı Postası
Baþlýk

İBRAHİM KEY’E AÇIK ÇAĞRIMIZDIR

İBRAHİM KEY’E AÇIK ÇAĞRIMIZDIR         Sizin özünüzde iyi bir insan olduğunuzu biliyoruz.İyi bir aileniz piyadelerde hatırı olan bir sülaleniz var.İmtihan dünyası bu.Para,kadın,makam ve şöhret gibi geçici değerleri maalesef herkes gerektiği gibi   kullanamıyor.İnsan zaaf üzere yaratılmış.Dirayetli olamayanlar,bir noktadan sonra yanlışın içine düşebiliyorlar.Bu insanlar ya nefislerinin esiri oluyor ya da birileri tarafından kullanılıyorlar.Tıpkı sizin örneğinizde olduğu gibi. […]

İBRAHİM KEY’E AÇIK ÇAĞRIMIZDIR
18 Ağustos 2019 - 0:53 'de eklendi.

İBRAHİM KEY’E AÇIK ÇAĞRIMIZDIR

        Sizin özünüzde iyi bir insan olduğunuzu biliyoruz.İyi bir aileniz piyadelerde hatırı olan bir sülaleniz var.İmtihan dünyası bu.Para,kadın,makam ve şöhret gibi geçici değerleri maalesef herkes gerektiği gibi   kullanamıyor.İnsan zaaf üzere yaratılmış.Dirayetli olamayanlar,bir noktadan sonra yanlışın içine düşebiliyorlar.Bu insanlar ya nefislerinin esiri oluyor ya da birileri tarafından kullanılıyorlar.Tıpkı sizin örneğinizde olduğu gibi.

         Siz büyük bir yanlış yaptınız. Gayrimeşru çarpık ilişkiler içinde olmanız aile yapınızı zedeledi ve sizi sevenleri de ziyadesiyle üzdü. Gelin nedamet getirerek ailenizi  ve sevenlerinizi yeniden kazanmak için cesur bir adım atın. Dostlarınız da araya girerek yuvanız kurtulsun ve çocuklarınız da babasız kalmasın

         Sayın İbrahim KEY. Bundan başka bir şey daha yapın.Siz Alaşehir Devlet Hastanesi’nin Müdürüydünüz. Yapılan tüm ödeme ervaklarının altında sizin imzanız var. Yani nereden ne alındığını ve kimlere ne için ödeme yapıldığını biliyorsunuz.Gelin Alaşehire ve Alaşehirlilere bir iyilikte bulunun ve Devlet Hastanesindeki yaşanan yolsuzlukları ve yapılan usulsüzlükleri ifşa edin.Böyle yapmakla hem vicdanınız bir nebze rahatlatmış ve içine düştüğünüz yanlışın da kefaretini ödemiş olacaksınız. Bunu yapmanız durumunda insanların size bakışının değişeceğini de unutmamalınız. Üstelik ölümü,mizan ve hesap gerçeğini de hesaba katmak zorundasınız.

         Sayın İbrahim KEY.Tevfik DİKER ile olan bir telefon konuşmanızda ‘’SİZİN YAZDIKLARINIZIN GERÇEKLİĞİNE İNANDIĞIM İÇİN  YAPILANLARA BİR TEPKİ OLSUN DİYE İSTİFA ETTİM’’ diyorsunuz. Mesela onlardan bir tanesi.Sayın DİKER,Labaratuvarda miyadı dolmuş KİT lerin kullanıldığını, bu kimyasal maddelerin kullanım sürelerinin geçtiği bilinmesine rağmen hastane yönetimince teslim alındığını ve inşaların sağlığı hiçe sayılarak kullanıldığını yazmıştı.Yine sağlam fiyatına hastaneye giydirilen bu bozuk kimyasallardan birilerinin avanta elde ettiği, nemalandığı iddiaları günlerce sosyal medyada paylaşım konusu olmuştu.Madem bu iddiların gerçekliğine inandınız öyleyse çıkın açıklayın.Üstelik bu Ali cengiz oyununun ödeme işleri de sizin imzanız ile oldu.

Yine ortalıkta dolaşan ses kayıtlarının birinde bir bayan ile yaşanan diyolog da oldukça dikkat çekici ‘BAYAN: Labaratuvara iyi geçirmişler… Aslında bu işin seni ilgilendiren boyutu da var…İ.K:Müfettiş inceleme başlatınca ödedik.’v.s…v.s…Sayın İbrahim KEY. Bu işin sizi ilgilendiren tarafı neydi? Kim kime neden, neyi, nasıl geçirdi? Açıklamak mecburiyetindesiniz. Bunu ve altında imzanız bulunan şahibeli tüm ödemeler ile ilgili olarak konuşmak zorundasınız.

         Unutmayın ki gerçeklerin eninde sonunda ortaya çıkmak ve kendilerini saklayanları rezil etmek gibi bir huyu vardır. Yani siz konuşmasanız da iddia olunan  bu yolsuzluklar ve usulsüzlükler  bir gün ortalığa saçılacaktır. Ama o zaman siz tarihi bir fırsatı kaçırmış olacaksınız. Biz çağrımızı yaptık. Karar sizin. Umarız mantıklı düşünür ve doğru olanı yaparsınız.        

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER