Batı Postası
Baþlýk

İBRETLİK BİR SORUŞTURMA ÖRNEĞİ.

Bakanlık müfettişi’nin Alaşehir Devlet Hastanes’inde yürüttüğü soruşturma sürecinde hastane başhekiminin görevde kalması  ve hakkındaki iddialar soruşturulan personel şefi Ayhan ÜNAL’ın hastane koridorlarında dolaşması ifade veren personeli huzursuz ettiği belirtiliyor.          Konu ile ilgili olarak görüştüğümüz bazı hastane personelleri, ibretlik bir soruşturma örneği ile karşı karşıya olduklarını belirterek şunları söylediler. ‘’Başhekim ve Personel Şefi hakkındaki ciddi […]

İBRETLİK BİR SORUŞTURMA ÖRNEĞİ.
15 Ağustos 2019 - 0:42 'de eklendi.

Bakanlık müfettişi’nin Alaşehir Devlet Hastanes’inde yürüttüğü soruşturma sürecinde hastane başhekiminin görevde kalması  ve hakkındaki iddialar soruşturulan personel şefi Ayhan ÜNAL’ın hastane koridorlarında dolaşması ifade veren personeli huzursuz ettiği belirtiliyor.

         Konu ile ilgili olarak görüştüğümüz bazı hastane personelleri, ibretlik bir soruşturma örneği ile karşı karşıya olduklarını belirterek şunları söylediler.

‘’Başhekim ve Personel Şefi hakkındaki ciddi iddialarla ilgili olarak müfettişin yanına ifade vermeye giderken onların önünden geçiyoruz.657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 23 maddesi uyarınca  soruşturma süresince bulunduğu görevden uzaklaştırılması gereken Başhekimin kendi soruşmasını kendisi yapar gibi bir durum ortaya çıkıyor. Aynı şekilde Ayhan ÜNAL’ın bu süreçte hastane koridorlarında dolaşması ifade verenlere. Psikolojik baskından başka bir şey değil’’.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER