Batı Postası
Baþlýk

İNTİKAM BÖYLE ALINIR İŞTE!…

      Ali BOZKAYA ne dünyada nede ahirette birlikte olmayı arzu ettiğim bir kişi değil elbette. Ama mazlumun dini, hayat felsefesi, siyasi görüşü, sınıfı ne olursa olsun mazlum yine de mazlumdur. Ali BOZKAYA arı kovanına çomak soktu ve sonra da zulme uğradı.          Ali BOZKAYA hırsızlık yapmadı. Yolsuzluk yapmadı. Devletin malına el uzatmadı. Haksız […]

İNTİKAM BÖYLE ALINIR İŞTE!…
23 Ekim 2019 - 21:56 'de eklendi.

      Ali BOZKAYA ne dünyada nede ahirette birlikte olmayı arzu ettiğim bir kişi değil elbette. Ama mazlumun dini, hayat felsefesi, siyasi görüşü, sınıfı ne olursa olsun mazlum yine de mazlumdur. Ali BOZKAYA arı kovanına çomak soktu ve sonra da zulme uğradı.

         Ali BOZKAYA hırsızlık yapmadı. Yolsuzluk yapmadı. Devletin malına el uzatmadı. Haksız kazanç elde etmek için halkın sağlığı ile oynamadı. İş ya da statü vaadi ile kimsenin ırzına tasallut etmedi. Ali BOZKAYA bir hata yaparak nefsinin kurbanı oldu. Aşk yanılgısı ile zina çukuruna düştü. Ama bu hatasının bedelini sadece kendisi ve sevdikleri ödedi.

         Ali BOZKAYA’nın kişisel hatası ve kendisine karşı olan hayırsızlığı hayırlı işlere vesile oldu. Ali BOZKAYA  atılan üç yumruk çomak olup arı kovanına girdi. Ali BOZKAYA nın dengesizliği ve feryadı bir kurumdaki ahlaki çürümeyi, idari yozlaşmayı ve yolsuzluğu ortaya çıkardı. Ak Parti İlçe Teşkilatındaki çarpıklıkları gün yüzüne serdi.

         Ali BOZKAYA’nın sonu Kemal Sunal’ın meraklı köftecideki karakterin sonu gibi oldu. Senmisin Polis Karakoluna şikayete giden. Senmisin ‘’Hırsız varrrrrrr’’! diye bağıran. O filimdeki Kemal Sunal hapishaneye  gitmişti. Ali BOZKAYA da soluğu Akhisarda aldı.

         Sahi Ali BOZKAYA Akhisara neden sürüldü? Her gün 100 km git 100 km gel. Madalya verilmesi gereken biri cezalandırılmak, yıldırılmak için sürgüne gönderildi. Çin işi, Japon işi, bunu yapan iki kişi, Biri Ali BOZKAYA diğeri bayan kişi. Bayan kişi Alaşehir Devlet Hastanesinde görevine yeniden başladı. Ama Ali BOZKAYA’nın geçici görevi yeniden 31 ARALIK tarihine kadar uzatıldı.

         Hacı abi bu adil değil. Haksızlıktan öte zulüm bu. Zulüm  Birileri ‘’intikam böyle alınır işte’’ demeye getiriyor. Ama yanlış yapıyorlar. Hacı abi sen de bu zulme ortak oluyorsun.          

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER