Batı Postası
Baþlýk

İŞ ÇIĞRINDAN ÇIKTI!…

Hastane olaylarında sonunda iş çığrından çıktı. Eli kalem tutan yazmayı, dili olan herkes konuşmayı kendine görev bildi.Sosyal medya aracılığı ile yapılan paylaşımlar ve ortalığa saçılan görüntü ve ses kayıtları mide bulandırmaya başladı. Birilerinin bir gayeye matuf olarak piyon niyetine kullandığı manyakların, dengesizlerin ve karaktersizlerin olayları daha vahim boyutlara taşımalarından endişe duyuyorum. Çünkü daha başka ses […]

İŞ ÇIĞRINDAN ÇIKTI!…
31 Ağustos 2019 - 23:55 'de eklendi.

Hastane olaylarında sonunda iş çığrından çıktı. Eli kalem tutan yazmayı, dili olan herkes konuşmayı kendine görev bildi.Sosyal medya aracılığı ile yapılan paylaşımlar ve ortalığa saçılan görüntü ve ses kayıtları mide bulandırmaya başladı. Birilerinin bir gayeye matuf olarak piyon niyetine kullandığı manyakların, dengesizlerin ve karaktersizlerin olayları daha vahim boyutlara taşımalarından endişe duyuyorum. Çünkü daha başka ses ve görüntü kayıtlarının olduğunu ve hasta ruhlu kimi insanların bunları yaymak için uygun ortamın oluşmasını beklediklerini biliyorum. Olay, yolsuzluk ve skandalı olmaktan çıkarılmaya ve bir uçkur meselesi haline dönüştürülmeye çalışılıyor birileri tarafından.

         Biz bu gelişmelerin şimdi olduğundan çok daha vahim bir hale dönüşebileceğini önceden ön gördüğümüz için etkili ve yetkili konumdaki siyasileri uyarmış, ortak dostlarımız aracı ile olaylara gerektiği gibi ve acilen müdahale edilmediği takdirde nelerin olabileceği konusunda ikazda bulunmuştuk.

         Çok basit birkaç hamle ile olayların önü alınabilecekken bu yapılmayıp çok ciddi yolsuzluk olayları ve Ak Parti İlçe Teşkilatındaki (bir grubun neden olduğu ) ahlaki çöküntü yokmuş gibi davranılmış ve ipe un serme yöntemi ile geçiştirilmeye çalışılmıştır.

         Benim anlayamadığım İl Sağlık Müdürü’nün ve Alaşehir Devlet Hastanesi yönetiminin görevden alınmaları için daha nelerin olması gerekiyor? Ak Parti Alaşehir İlçe Teşkilatını (Zahirde göründüğünün aksine) kimin ya da kimlerin yönettiğini bu Alaşehir halkının bilmediği mi sanılıyor? Ak Parti bu insanların ağır yükünden neden hala kurtarılmak istenmiyor.  

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER