Batı Postası
Baþlýk

İSTESELERDE ÖRTEMEZLER.

Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan malum olayları soruşturan bakanlık müfettişi kurban bayramından önceki son mesai günü sonrası Alaşehirden gitti. Bayramdan sonra tekrar gelerek soruşturmaya devam edermi, bilmiyoruz.Soruşturmaya devam edilse de soruşturma tamamlanmış olsa da hem hastane personelinin hem de Alaşehir halkının bu soruşturmaya ilişkin kanaati değişmeyecek. Alaşehirlilere göre DAĞ FARE DOĞURACAK.yani göstermelik bazı yaptırımlarla olayların üstü […]

İSTESELERDE ÖRTEMEZLER.
15 Ağustos 2019 - 0:33 'de eklendi.

Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan malum olayları soruşturan bakanlık müfettişi kurban bayramından önceki son mesai günü sonrası Alaşehirden gitti. Bayramdan sonra tekrar gelerek soruşturmaya devam edermi, bilmiyoruz.Soruşturmaya devam edilse de soruşturma tamamlanmış olsa da hem hastane personelinin hem de Alaşehir halkının bu soruşturmaya ilişkin kanaati değişmeyecek. Alaşehirlilere göre DAĞ FARE DOĞURACAK.yani göstermelik bazı yaptırımlarla olayların üstü örtülmeye çalışılacak.

         Hastane personelinin ve Alaşehir halkının bu soruşturmadan umutlu olmayışının yani insanların içinin çürümesinin haklı nedenleri de var. En başta hakkında ciddi iddialar olan hastane Başhekiminin soruşturma sürecinde hastanede görevine devam etmesi. Sonra geçici görev ile gönderildiği Demircide olması gereken Ayhan ÜNAL’ın soruşturma sürecinde Alaşehir Devlet Hastanesi koridorlarında boy göstermesi. Ayrıca siyasi erkin olaya karşı duyarsızlığı. Yine soruşturulan zevatın ‘’Bize bir şey yapamazsınız’’dercesine sergiledikleri pervasızlık. Daha da kötüsü ifadesi alınan bazı kişilerin müfettiş tarafından yönlendirildiği iddiaları.

 Olayların üstünü örtme çabasında olanlar varsa bilsin, Alaşehirliler de umutsuzluğa kapılmasın diye yazıyoruz. Kimse merak ertmesin.Bu saatten sonra isteselerde kimse bu olayların üstünü örtemez. Neden mi?

         Öncelikle şunu hemen belirtelim. Malum olaylarla ilgili olarak var olan belgelerin şimdiye kadar ancak yüzde onu açıklandı. Ayrıca sayın Tevfik DİKER konuşurken ve olaylara ilişkin sosyal medyada paylaşımlarda bulunurken biz susmayı tercih ettik. Yani biz henüz daha yazmaya, konuşmaya ve belge acıkmaya başlamadık.

         Bize ‘’Eğer maksadınız üzüm yemek ise şu soruşturmanın sonucunu bekleyin. Partimize zarar vermeyin.Eğer gereken yapılmazsa o zaman ne yapacaksanız yapın.’’denilmişti.

         Biz bekliyoruz.Biraz daha bekleyeceğiz.Yani şunu demek istiyoruz.Kimse umutsuzluğa kapılmasın ve  BEKRİ MUSTAFA’lar da boşuna sevinmesin.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER