Batı Postası
Baþlýk

Kaymakam Abdullah Uçgun, Yemin Törenine Katıldı

Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Ulaştırma, Personel Okulu ve Eğitim Merkezi Alaşehir Eğitim Alay Komutanlığı’nda acemi eğitimlerini tamamlayan erler için düzenlenen yemin törenine katıldı. Alaşehir Eğitim Alay Komutanlığı’nda acemi eğitimlerini tamamlayan acemi erler için yemin töreni düzenlendi. Törene MSB Personel Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Karaman ,Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Ulaştırma, Personel Eğitim Merkez Komutanı Alb.Dr. Ümit […]

Kaymakam Abdullah Uçgun, Yemin Törenine Katıldı
23 Ekim 2019 - 22:10 'de eklendi.

Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Ulaştırma, Personel Okulu ve Eğitim Merkezi Alaşehir Eğitim Alay Komutanlığı’nda acemi eğitimlerini tamamlayan erler için düzenlenen yemin törenine katıldı.

Alaşehir Eğitim Alay Komutanlığı’nda acemi eğitimlerini tamamlayan acemi erler için yemin töreni düzenlendi. Törene MSB Personel Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Karaman ,Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Ulaştırma, Personel Eğitim Merkez Komutanı Alb.Dr. Ümit Şükrü Ünlü, Eğitim Alay Komutanı Alb. İsmail Elalmış ile yemin edecek askerlerin aileleri ve yakınları katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, temel eğitim gören acemi erler, silah ve Türk bayrakları ile donatılmış masaların çevresinde yemin etti, dereceye giren askerlere belgeleri ve hediyeleri verildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER