Batı Postası
Baþlýk

Kitap Fuarı 3. Kez Kapılarını Açtı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle bu yıl üçüncü kez kapılarını açan Manisa Kitap Fuarı, 27 Eylül-6 Ekim tarihleri boyunca Manisalı kitapseverleri ağırlayacak. Fuarda 100’e yakın yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle buluşacak. Manisa 3. Kitap Fuarı kapılarını Manisalı okuyuculara açtı. Fuara, Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler Belediyesi, Yunusemre Belediyesi, Milli ğitim Müdürlüğü,Manisa Celal Bayar […]

Kitap Fuarı 3. Kez Kapılarını Açtı
28 Eylül 2019 - 23:33 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle bu yıl üçüncü kez kapılarını açan Manisa Kitap Fuarı, 27 Eylül-6 Ekim tarihleri boyunca Manisalı kitapseverleri ağırlayacak. Fuarda 100’e yakın yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle buluşacak.

Manisa 3. Kitap Fuarı kapılarını Manisalı okuyuculara açtı. Fuara, Manisa Valiliği, Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler Belediyesi, Yunusemre Belediyesi, Milli ğitim Müdürlüğü,Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, ilçe belediyeleri ve çeşitli kurumlar destek oluyor. 6 Ekim Pazar gününe kadar açık kalacak olan kitap fuarında 100’e yakın yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle buluşacak. Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde kurulan kitap fuarının açılışına Manisa Valisi Ahmet Deniz, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa Kent Konseyi Başkanı Ahmet Karadağ, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile öğrenciler katıldı.

Açılış törenine konuşan AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur, medeniyetimizin oku emriyle başladığını ifade ederek, çocuklarımızı ve gençlerimizi kitaba, ilime ve bilime yönlendirmemiz gerektiğini belirtti. AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur’un ardından konuşan Manisa Valisi Ahmet Deniz böyle bir organizasyonun çok faydalı olduğunu dile getirerek verdikleri destekten de memnuniyet duyduklarını belirtti.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri açılış kurdelesini kestiler ve fuar alanındaki yayınevlerini dolaştılar. Manisa Kitap Fuarı, 27 Eylül-6 Ekim tarihleri boyunca Manisalı kitapseverleri ağırlayacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER