Batı Postası
Baþlýk

KRİPTO FETOCULARIN PEŞİNDEYDİ SONUNDA İFADESİNE BAŞVURULDU

Alaşehir’de ‘’Kripto Fetocu’’ların ifşası için büyük çaba sarf eden ve bunlarla ilgili olarak resmi makamlara onlarca ihbar ve şikayet dilekçisi yazdığı bilinen Emekli Emniyet Mensubu Nurer KAHRAMAN’ın sonunda ifadesine başvuruldu.             KAHRAMAN’ın Sağlık İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Araştırmacı Muhakkik Abdulvahit ALAGÖZ’e verdiği ifadeye ulaştık. İfadenin hazırlık soruşturması kapsamında olması ihtimaline karşı suç işlememek için ifade […]

KRİPTO FETOCULARIN PEŞİNDEYDİ SONUNDA İFADESİNE BAŞVURULDU
28 Ağustos 2019 - 21:58 'de eklendi.

Alaşehir’de ‘’Kripto Fetocu’’ların ifşası için büyük çaba sarf eden ve bunlarla ilgili olarak resmi makamlara onlarca ihbar ve şikayet dilekçisi yazdığı bilinen Emekli Emniyet Mensubu Nurer KAHRAMAN’ın sonunda ifadesine başvuruldu.

            KAHRAMAN’ın Sağlık İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Araştırmacı Muhakkik Abdulvahit ALAGÖZ’e verdiği ifadeye ulaştık. İfadenin hazırlık soruşturması kapsamında olması ihtimaline karşı suç işlememek için ifade tutanaklarını yayınlamıyoruz.

            Nurer KAHRAMAN ifadesinde hem Ak Parti İlçe Teşkilatı bünyesinde hem de Alaşehir Devlet Hastanesinde bir çok tanınmış ismin Kripto Fetocu olduğu iddiasında bulunuyor.  

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER