Batı Postası
Baþlýk

MAHALLE SAKİNLERİNİN SU İSYANI!…

ZULÜMDÜR BU, ZÜLÜM!….. Alaşehir Hacıbey Mah Cevizli sokakta oturan ailelerin susuzluk canlarına tak etti.MASKİ’ye yapılan şikayetlerden de sonuç alamayan mahalle sakinleri isyan noktasına geldi. Daha öncen geceden geceye suların bir saat aktığını belirten mahalle sakinleri son 2-3 gündür çeşmelerine gram su gelmediğini söylüyorlar. PATLAK VE KAÇAK T BORULARI İLE İLGİLENİLMİYOR 2-3 gündür çarşıdan ya da […]

MAHALLE SAKİNLERİNİN SU İSYANI!…
28 Ağustos 2019 - 2:09 'de eklendi.

ZULÜMDÜR BU, ZÜLÜM!…..

Alaşehir Hacıbey Mah Cevizli sokakta oturan ailelerin susuzluk canlarına tak etti.MASKİ’ye yapılan şikayetlerden de sonuç alamayan mahalle sakinleri isyan noktasına geldi. Daha öncen geceden geceye suların bir saat aktığını belirten mahalle sakinleri son 2-3 gündür çeşmelerine gram su gelmediğini söylüyorlar.

PATLAK VE KAÇAK T BORULARI İLE İLGİLENİLMİYOR

2-3 gündür çarşıdan ya da şehir dışındaki hayratlardan bidonlarla su taşıdıklarını dile getiren mahalleliler ‘MASKİYİ arıyoruz yeni sondajlardan söz ediyorlar. Kaçak T borusu ve patlak şikayeti yapılıyor ama kimse ilgilenmiyor. Bu yapılanlar insanlara zulümdür, zulüm…  Maskinin buna bi çözüm bulması lazım. Kaçak su kullanan HARAMİLERİN bulunması çok mu zor.? Bu sokağa hiç olmaza günde 2 Saat su neden verilemiyor.’ Şeklinde konuştular.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER