Batı Postası
Baþlýk

Manisa Büyükşehir Belediyespor-78 Lokman Hekim Fethiye Belediye-86

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı, Türkiye Basketbol Liginin 21. Haftasında Lokman Hekim Fethiye Belediye takımına 78-86 yenildi. Maçın başında İdlib’teki hain terör saldırısında hayatını kaybeden askerlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.   Türkiye Basketbol Liginin 21.Haftasında Manisa Büyükşehir Belediyespor, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor’u ağırladı. Muradiye Spor Salonunda oynanan karşılaşma öncesinde İdlib’teki hain terör saldırısında […]

Manisa Büyükşehir Belediyespor-78 Lokman Hekim Fethiye Belediye-86
01 Mart 2020 - 13:15 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı, Türkiye Basketbol Liginin 21. Haftasında Lokman Hekim Fethiye Belediye takımına 78-86 yenildi. Maçın başında İdlib’teki hain terör saldırısında hayatını kaybeden askerlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

 

Türkiye Basketbol Liginin 21.Haftasında Manisa Büyükşehir Belediyespor, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor’u ağırladı. Muradiye Spor Salonunda oynanan karşılaşma öncesinde İdlib’teki hain terör saldırısında hayatını kaybeden askerlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Maçı yönetim kurulu üyeleri de izleyerek takımı yalnız bırakmadılar. Maçın ilk periyodu Isıah’in son saniye basketi ile 22-20 Manisa üstünlüğü ile geçildi. İkinci periyotta rakibini pota altından zorlayan dev adamlarımız, hızlı hücumlardan sayı bulmaya çalıştı. İkinci periyot 43-44 Fethiye üstünlüğü ile bitti. Üçüncü periyot 54-60 Fethiye üstünlüğü ile geçildi. Son periyotta Fethiye sayı üstünlüğünü korudu ve maçtan 78-86 galip ayrıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER