Batı Postası
Baþlýk

MANİSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ŞAKA GİBİ AÇIKLAMA!

Malum Alaşehir Devlet Hastanesi olaylarının kahramanlarından Ayhan  ÜNAL ile ilgili şaka gibi bir açıklama geldi. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından SOSYAL MEDYA aracılığıyla yapılan açıklamada ‘’Ayhan ÜNAL Alaşehir Devlet Hastanesinde işçi kadrosunda çalışan personelimizdir. Kişinin her hangi bir yöneticilik görevi bulunmamaktadır’’ deniliyor. Oysa aynı Ayhan ÜNAL karakolda ifade verirken ve Türkiye Havadis Haber Sitesine açıklama […]

MANİSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN ŞAKA GİBİ AÇIKLAMA!
23 Temmuz 2019 - 23:40 'de eklendi.

Malum Alaşehir Devlet Hastanesi olaylarının kahramanlarından Ayhan  ÜNAL ile ilgili şaka gibi bir açıklama geldi. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından SOSYAL MEDYA aracılığıyla yapılan açıklamada ‘’Ayhan ÜNAL Alaşehir Devlet Hastanesinde işçi kadrosunda çalışan personelimizdir. Kişinin her hangi bir yöneticilik görevi bulunmamaktadır’’ deniliyor.

Oysa aynı Ayhan ÜNAL karakolda ifade verirken ve Türkiye Havadis Haber Sitesine açıklama yaparken kendisini Alaşehir Devlet Hastanesi Personel Şefi olarak isimlendiriyor. Yine Ayhan ÜNAL Alaşehir Devlet Hastanesi Personel Nöbet çizelgelerini Personel Şefi olarak imzalıyor ‘’Birileri halkın aklı ile feci şekilde alay ediyor, ama kim?. Onu ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

 

 

 

 

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER