Batı Postası
Baþlýk

MANİSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE AÇIK MEKTUP.

MANİSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE AÇIK MEKTUP. İl Sağlık Müdürünün ve diğer yetkililerinin kim olduklarını bilmiyoruz. Bilmekte istemiyoruz. Ama bu süreç böyle devam ederse çok yakında isimleri ile de cisimleri ile de müşerref olacağımızı tahmin edebiliyoruz. Öncelik le zat-ı muhteremlere şunu hemen belirtelim. Biz’’ BUNAK’’ falan değiliz.Bu yazıları da ‘’SARHOŞ’’ değil ayık kafa ile yazıyoruz. AK […]

MANİSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE AÇIK MEKTUP.
28 Temmuz 2019 - 2:50 'de eklendi.

MANİSA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE AÇIK MEKTUP.

İl Sağlık Müdürünün ve diğer yetkililerinin kim olduklarını bilmiyoruz. Bilmekte istemiyoruz. Ama bu süreç böyle devam ederse çok yakında isimleri ile de cisimleri ile de müşerref olacağımızı tahmin edebiliyoruz.

Öncelik le zat-ı muhteremlere şunu hemen belirtelim. Biz’’ BUNAK’’ falan değiliz.Bu yazıları da ‘’SARHOŞ’’ değil ayık kafa ile yazıyoruz. AK PARTİ DÜŞMANI hiç değiliz. Aksine Ak Parti misyonuna zarar veren, yedikleri herzelerle sayın Cumhurbaşkanımızın işini  her geçen gün biraz daha zorlaştıran ve kimi Ak Partililerin değişik arayışlar içerisine girmesine neden olan gizli ‘’AK PARTİ DÜŞMANLARI’’ ile mücadeleyi kendilerine şiar edinenlerdeniz.

‘’Biz bu işin nasıl olsa üstünü örteriz’’ gibi yanlış bir düşünceye kimse kapılmasın diye buradan uyarıda bulunmak istiyoruz.’’ŞUUYU VUKUUN DAN BETERDİR’’  terimini bilirmisiniz? İddialar doğrudur ya da değildir. Ses kayıtları, görüntüler düzmece veya gerçektir. O bir tarafa. Bu olaylarda adı geçenler ve onlara kol kanat germe çabasında olanlar halkın vicdanında çoktan mahkum oldu.

Birileri bu olayların üzerini öretmeye kalkarsa (Hiç bir şey yapamazsak son olarak) 110 bin nüfuslu Alaşehir halkının verdiği mahkumiyet kararını BEŞTEPE önünde, TBMM’de, Bakanlık önünde yazılı şekilde dağıtmazsak namerdiz. Bunu yapacağımızı ve yapabileceğimizi bu olayların kahramanları da onları korudukları iddia olunanlarda gayet iyi bilirler.

HADİ BAKALIM… HODRİ MEYDAN!…

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER