Batı Postası
Baþlýk

Manisa Şanlı Türk Bayrakları İle Donatıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Suriye’nin İdlib kentinde rejim tarafından yapılan saldırı sonrası şehit olan kahraman askerlerimiz için Manisa’yı şanlı Türk bayraklarıyla donattı. Bu kapsamda şehrin muhtelif noktalarına şanlı bayrağımız asılırken, Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmet binaları ve hizmet araçlarına da şanlı bayrağımız asıldı.     Suriye’nin İdlib kentinde rejim tarafından yapılan saldırı sonrası şehit olan kahraman askerlerimiz […]

Manisa Şanlı Türk Bayrakları İle Donatıldı
01 Mart 2020 - 13:14 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Suriye’nin İdlib kentinde rejim tarafından yapılan saldırı sonrası şehit olan kahraman askerlerimiz için Manisa’yı şanlı Türk bayraklarıyla donattı. Bu kapsamda şehrin muhtelif noktalarına şanlı bayrağımız asılırken, Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmet binaları ve hizmet araçlarına da şanlı bayrağımız asıldı.

 

 

Suriye’nin İdlib kentinde rejim tarafından yapılan saldırı sonrası şehit olan kahraman askerlerimiz için Manisa, şanlı Türk Bayrakları ile donatıldı. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiplerince şehrin ana caddeleri ve sokaklarına şanlı bayrağımız asıldı. Aynı zamanda Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 17 ilçedeki hizmet binalarına da şanlı Türk Bayrağı asılırken, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet araçları da şanlı bayrağımız ile donatıldı. Manisalı vatandaşlar da kahraman askerlerimiz için ev ve işyerlerine Şanlı Türk Bayrağını astı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER