Batı Postası
Baþlýk

Mehmetçiğe Alaşehir’den Kuru Üzüm

Alaşehir’den Mehmetçiğe Kuru Üzüm götürüldü. Alaşehir Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Güzel ve yönetimi Ceylanpınar’da bulunan sınır birliklerini ziyaret ederek Askerlere On bin paket kuru üzüm dağıttı.Başkan Güzel Alaşehir’deki vatandaşların selamını sınırdaki harekâtta bulunan askerlere iletti. Ceylanpınar İlçe Jandarma komutanı Yüzbaşı Yılmaz Yıkmaz ve Karakol Komutanı Tuncay Başalan ile görüşen Başkan Güzel “Rabbim devletimize ve askerlerimize […]

Mehmetçiğe Alaşehir’den Kuru Üzüm
28 Ekim 2019 - 13:19 'de eklendi.

Alaşehir’den Mehmetçiğe Kuru Üzüm götürüldü. Alaşehir Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Güzel ve yönetimi Ceylanpınar’da bulunan sınır birliklerini ziyaret ederek Askerlere On bin paket kuru üzüm dağıttı.Başkan Güzel Alaşehir’deki vatandaşların selamını sınırdaki harekâtta bulunan askerlere iletti.

Ceylanpınar İlçe Jandarma komutanı Yüzbaşı Yılmaz Yıkmaz ve Karakol Komutanı Tuncay Başalan ile görüşen Başkan Güzel “Rabbim devletimize ve askerlerimize güç kuvvet versin “ dedi.

İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yıkmaz ve Karakol Komutanı Başalan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Rabbim hem devletimizden hem de vatandaşlarımızdan razı olsun. Onların duaları ve destekleri sayesinde kazanamayacağımız hiç biz zafer yoktur.” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER