Batı Postası
Baþlýk

MERHABA!

        Batı Postası İnternet Haber   Sitesi imtiyaz sahibi  Cemali ATALAY, sitede köşe yazarlığı için bana teklifte bulunduğunda hem şaşırdım hem de çok heyecanlandım Şaşırdım, çünkü benim yazma deneyimim yoktu.Bu nedenle  başarıp başaramayacağım konusunda endişe duymam gayet doğaldı. Fakat Cemali ATALAY’ın ‘’Ali sen son  üç yılda yaşadıklarını yazsan roman olur. Rahat ol Biz […]

MERHABA!
21 Mart 2020 - 20:29 'de eklendi.

        Batı Postası İnternet Haber   Sitesi imtiyaz sahibi  Cemali ATALAY, sitede köşe yazarlığı için bana teklifte bulunduğunda hem şaşırdım hem de çok heyecanlandım Şaşırdım, çünkü benim yazma deneyimim yoktu.Bu nedenle  başarıp başaramayacağım konusunda endişe duymam gayet doğaldı. Fakat Cemali ATALAY’ın ‘’Ali sen son  üç yılda yaşadıklarını yazsan roman olur. Rahat ol Biz de sana yardımcı oluruz’’ demesi üzerine gerçekten rahatladım. Heyecanlandım, çünkü bundan böyle yaşadıklarımı ve uğradığım haksızlıkları aracısız insanlara aktarma imkanına kavuşmuş olacaktım.

        Bu ilk yazımda siz değerli Batı Postası okurlarına sadece ‘’MERHABA’’ demek istiyorum. Muhsin başkanın’ Bir saniyesi bile hükmedemediğimiz bir hayat için fırıldak olmanın anlamı yok’’ sözünü kendimize şair edinerek bu köşede  adı ‘’ Sadece gerçekler’’ olan köşemizde sadece gerçekleri yazacağız. Karnından konuşmayı alışkanlık haline getirenlere inat, biz olmuşları olduğu gibi tüm gerçekliği ile mertçe yazacağız.

            Şimdiye kadar herkes konuştu ben sustum. Şimdi ben de konuşayım insanlar olayları ve gerçekleri bir de benim ağzımdan dinlesin bakalım. Ama dediğim gibi… Bu gün siz değerli Batı Postası okurlarına sadece ‘’Merhaba’’ demekle yetineceğiz. ‘’Merhaba’’ değerli okurlar. Bir sonraki yazımızda buluşmak dileğiyle.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER