Batı Postası
Baþlýk

Mezarlıklar Dairesi Ahmetli ve Salihli’de

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, Ahmetli ve Salihli ilçesini ziyaret etti. Daire Başkanı Melek Demirbaş, Şube Müdürü Ali Eroğlu, Ahmetli ve Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı, ilçe mahalle muhtarlarının mezarlık duvarı, temizlik ve bakım onarım ile ilgili taleplerini yerinde inceledi, yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.   Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi […]

Mezarlıklar Dairesi Ahmetli ve Salihli’de
28 Haziran 2020 - 0:34 'de eklendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, Ahmetli ve Salihli ilçesini ziyaret etti. Daire Başkanı Melek Demirbaş, Şube Müdürü Ali Eroğlu, Ahmetli ve Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı, ilçe mahalle muhtarlarının mezarlık duvarı, temizlik ve bakım onarım ile ilgili taleplerini yerinde inceledi, yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Melek Demirbaş; Planlama Şube Müdürü Ali Eroğlu ile birlikte Ahmetli ve Salihli ilçelerini ziyaret etti. İlçelerde mahalle muhtarlarının mezarlık duvarı, bakım ve onarım ile ilgili talepleri üzerine ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Melek Demirbaş, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde ilimiz genelinde mezarlıklarımızın bakım ve onarımı noktasında çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürüyoruz. Bu bağlamda muhtarlarımızdan gelen taleplere de anında cevap veriyoruz” dedi. İlçede gerçekleştirilen incelemelerde, mahalle muhtarlarıyla yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER