Batı Postası
Baþlýk

Muhtarlar Günü kutlandı

Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN, “19 Ekim Muhtarlar Günü” münasebetiyle Alaşehir Muhtarlarını makamında kabul ederek tüm muhtarların gününü kutladı. Kabul sırasında yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Uçgun, “Sizler gerçekten çok önemli işler yapıyorsunuz. Bizler bunun farkındayız. Sorumluluk duygunuzu ben meslek hayatımda hep gördüm. Muhtarlarımızla birlikte çalışmaktan büyük bir keyif aldığımı belirtmek istiyorum. Bizim […]

Muhtarlar Günü kutlandı
23 Ekim 2019 - 22:15 'de eklendi.

Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN, “19 Ekim Muhtarlar Günü” münasebetiyle Alaşehir Muhtarlarını makamında kabul ederek tüm muhtarların gününü kutladı.

Kabul sırasında yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Uçgun, “Sizler gerçekten çok önemli işler yapıyorsunuz. Bizler bunun farkındayız. Sorumluluk duygunuzu ben meslek hayatımda hep gördüm. Muhtarlarımızla birlikte çalışmaktan büyük bir keyif aldığımı belirtmek istiyorum. Bizim kültürümüzde insanımızın devletten herhangi bir isteği, talebi, ihtiyacı olduğu zaman ilk aklına gelen kişi muhtarlardır. Vatandaş, ilk devlet kademesi olarak muhtarını görür onun ihtiyaçlarını karşılamak için yardımcı olacağını düşünür. Vatandaşımız fakiri fukarasından, komşusuyla olan derdinden, yolundan, suyundan veya fiziki problemlerinin tamamını muhtara iletir. Bu sorumluluk, seçtiği kişiye vatandaşın yüklediği sorumluluktur” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Şevket Çömçömoğlu, Kaymakam Uçgun’a çalışmalarında başarılar diledi. Ayrıca kendilerini kabul ettikleri için Kaymakam Uçgun’a teşekkür etti.
Muhtarlar günü vesilesiyle düzenlenen program Cumhuriyet Meydanına Çelenk Sunumu ile günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılması ile sona erdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER