Batı Postası
Baþlýk

MÜJDE RAMİZ DAYI!…

           Ramiz dayı müjde. Müjdeler olsun Dayı. Sizin belalılarınızdan olan YEKTA YAKTI var ya, hani şu sözde yazında Cemali ATALAY ile birlikte fotoğrafını kullanıp altına da ‘Sayın Yekta ve Atalay DOĞRU HABERİCİLİĞİN YÜZ KARASINIDIR. Bu ve bunun gibi kişilerin yazdıklarını itibar etmeyin’ diye yazdığın Türkiye Havadis gazetesi yazarı Yekta YAKTI. İşte […]

MÜJDE RAMİZ DAYI!…
04 Eylül 2019 - 22:43 'de eklendi.

           Ramiz dayı müjde. Müjdeler olsun Dayı. Sizin belalılarınızdan olan YEKTA YAKTI var ya, hani şu sözde yazında Cemali ATALAY ile birlikte fotoğrafını kullanıp altına da ‘Sayın Yekta ve Atalay DOĞRU HABERİCİLİĞİN YÜZ KARASINIDIR. Bu ve bunun gibi kişilerin yazdıklarını itibar etmeyin’ diye yazdığın Türkiye Havadis gazetesi yazarı Yekta YAKTI. İşte o Cuma günü ‘Alaşehir Son Dakika Haber Dosyası’nı açacakmış.

         Beni telefon ile arayarak ‘Ben dosyayı açıyorum. Künyesini açıklayacağım. Sen site Hostinginin 20.08.2019 tarihinde bir yıllığına Gnet isimli firmadan………….adına alındığını, Facebook’unun da……… ya ait hesapdan dönüştürüldüğünü, yani 15 gün içinde 4669 kişi takipçisinin nasıl oluştuğunu ya da onların saz arkadaşlarını, haber, yazı çizi işlerine yardımcı olanları ve diğer konularda noksan kalan tarafları sen istersen yazar tamamlarsın.’ dedi.

         Ramiz Dayı önleminizi alın diye sizi uyarmak için yazıyorum. Yani ‘Bunların yazdıklarına itibar etmeyin’ diye belki yeni bir anons daha yaparsınız. Size bir kıyağım olsun istedim.        

        

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER