Batı Postası
Baþlýk

ÖDÜL BEKLİYORDU, İŞİNDEN OLDU!

ÖDÜL BEKLİYORDU, İŞİNDEN OLDU! Haziran 2019 da patlak veren Alaşehir ve Manisada başka ülke genelinde de günlerce konuşulan Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan o malum olayların kahramanı Ali BOZKAYA ödül beklerken işinden oldu. 31.01.2020 tarihinde iş akdi fesh edilen BOZKAYA ayrıca Ak Partiden de ihraç edildi. BOZKAYA şimdi hukuki yollardan hakkını aramaya başladı. Alaşehir Devlet Hastanesinde […]

ÖDÜL BEKLİYORDU, İŞİNDEN OLDU!
29 Şubat 2020 - 15:51 'de eklendi.

ÖDÜL BEKLİYORDU, İŞİNDEN OLDU!

Haziran 2019 da patlak veren Alaşehir ve Manisada başka ülke genelinde de günlerce konuşulan Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan o malum olayların kahramanı Ali BOZKAYA ödül beklerken işinden oldu. 31.01.2020 tarihinde iş akdi fesh edilen BOZKAYA ayrıca Ak Partiden de ihraç edildi. BOZKAYA şimdi hukuki yollardan hakkını aramaya başladı.

Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan malum olaylar, bilindiği üzere darp edildikten sonra Ali BOZKAYA’nın Alaşehir Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği dilekçe  ile  patlak vermiş ve yaşanan gelişmeler bir anda ülke genelinde gündem  konusu olmuştu. Daha sonraki süreçte Sağlık Bakanlığı soruşturma başlatmış ve bir çok personel il içinde geçici göreve gönderilmiş bir kısmının da il dışına tayini çıkmıştı.

MÜDÜRLERİNİ HAYSİYETİ VE ŞEREFİ İLE OYNAMIŞ

Alaşehir’de bir çok yolsuzluğu ve ahlaksızlığı otaya çıkardığı havasına giren ve kendisinin bu nedenle ödüllendirileceğini bekleyen Ali BOZKAYA kendisine tebliğ edilen ‘’İş akdinin feshi’’yazısı ile adeta çok oldu. Daha önce kendisine ‘’kahraman’’ muamelesi yapan ve Alaşehir’in barsaklarının temizlenmesine vesile olduğunu söyleyenlerin şimdi onu yalnız bıraktıklarını belirten BOZKAYA, bundan böyle hakkını yargı yolu ile arayacağını dillendirmeye başladı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER