Batı Postası
Baþlýk

OLACAĞI BUYDU!

           Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili korkunç iddiaların ve Ak Parti İlçe Teşkilatı etrafında dönen çirkinliklerin konu olduğu olaylar sonunda sulandırıldı. Uçkur meseleleri tartışılmaya başlandı. Birilerinin ‘’Toplu Sex’’ fantazilerinin yer aldığı ses kayıtları marifetmiş gibi telefondan telefona dolaşmaya başladı.            Üzerinde düşünülmesi ve utanılması gereken konular, bayağı […]

OLACAĞI BUYDU!
28 Eylül 2019 - 23:29 'de eklendi.

           Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili korkunç iddiaların ve Ak Parti İlçe Teşkilatı etrafında dönen çirkinliklerin konu olduğu olaylar sonunda sulandırıldı. Uçkur meseleleri tartışılmaya başlandı. Birilerinin ‘’Toplu Sex’’ fantazilerinin yer aldığı ses kayıtları marifetmiş gibi telefondan telefona dolaşmaya başladı.

           Üzerinde düşünülmesi ve utanılması gereken konular, bayağı bir şekilde ve adice ve arsızca amiyane tabirlerle ve sokak dili ile basitleştirilmeye ve ters yüz yapılmaya hatta yok sayılmaya çalışıldı. Adamlar R.T. ERDOĞAN’nın ‘’Dava’’ dediği olgunun ve Ak Parti misyonunun üzerinde tepinerek ve bizim değerler manzumelerimizi hiçe sayarak geçmişin pisliklerini ortaya saçmaya ve kendi aralarında görülmemiş hesaplarını tamda bu zamanda gündeme taşıdılar. Amaçları asıl konuyu unutturmak ve gerçeklerin gerçekliğini ve ciddiyetini sulandırmak.

         Hastanede bir ay süreyle incelemede bulunan müfettişin raporundan da hala ses yok. Raporun bir sureti bakanlığa bir sureti gereğinin yapılması için İl Sağlık Müdürlüğüne gönderilmesi lazımdı. Belki de Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulması gerekiyordu. Bununla ilgili iki ihtimal var. Ya müfettiş bunca incelemeye rağmen hiçbir yolsuzlukla karşılaşmadı. Yani Gündüz KARAOĞLAN’ın deyimiyle hastane pırıl pırıl ve tertemiz olarak raporlarda yer aldı Ya da birileri müfettiş raporunu asır altı etmeye çalışıyor ve dahi İl Sağlık Müdürlüğü raporun gereğinin yapmamak için direniyor.

Bu rapor işinin daha fazla uzaması ülke genelinde tartışmaya başlanan ‘’Ak Parti de eksen kayması ‘’ iddialarının Alaşehir’de de tartışılmaya başlanmasına neden olacaktır.

 

ALAŞEHİRİLER HAKLI OLARAK ŞÖYLE DİYECEKLERDİR.

            -Eğer Ak Partide eksen kayması olmasaydı, bunca iddia ve rezalete rağmen Alaşehir Devlet Hastanesi yönetimi ve İl Sağlık Müdürü hala bulundukları görevlerinde kalabilirler miydi?

            -Eğer Ak Parti gerçekten kuruluş felsefesindeki olduğu yerde dursaydı, İlçe Teşkilatı önünde malum kadının  malum gerekçe ile bağırıp rezalet çıkardığı iddiası ortaya atıldıktan sonra yer yerinden oynamaz mıydı?

            -Eğer Ak Parti’de eksen kayması olmasaydı, miyadı dolmuş ilaçlarla halkın sağlığı ile oynadığı ve Devletin kasasına el uzatıldığı ve yetimlerin haklarının yenildiği iddialarında adı geçenlerle ilgili şimdiye kadar savcılar dava açarlardı ve bunca itiraflardan sonra bu haramilerin mahkeme kapılarında yatmaları lazımdı.   

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER