Batı Postası
Baþlýk

OLACAĞI BUYDU!…

OLACAĞI BUYDU!… ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ ÇALIŞANLARI SOKAKTA HALKIN SÖZLÜ TACİZİNE UĞRAMAYA BAŞLADI.             Alaşehir Devlet Hastanesinde meydana geldiği iddia olunan olayların medya ya yansımasından sonra yaşanan gelişmeler hastane personelini zan altında bırakarak huzursuz etmeye devam ederken kimi hastane çalışanları da sokakta, pazar da bazı vatandaşların sözlü tacizine maruz kalıyor. 2 AYRI MEKAN 2 AYRI OLAY […]

OLACAĞI BUYDU!…
30 Temmuz 2019 - 2:34 'de eklendi.

OLACAĞI BUYDU!…

ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ ÇALIŞANLARI SOKAKTA HALKIN SÖZLÜ TACİZİNE UĞRAMAYA BAŞLADI.

            Alaşehir Devlet Hastanesinde meydana geldiği iddia olunan olayların medya ya yansımasından sonra yaşanan gelişmeler hastane personelini zan altında bırakarak huzursuz etmeye devam ederken kimi hastane çalışanları da sokakta, pazar da bazı vatandaşların sözlü tacizine maruz kalıyor.

2 AYRI MEKAN 2 AYRI OLAY

            Yer Pazar cami önü. Orada oturan bir grup ihtiyar babası ile birlikte olan hastane çalışanının birine ‘’Hastaneyi  k……. ye çevirdiniz‘’ diye sözlü tacizde bulunuyor. Hastane çalışanı ve babası ihtiyalarların  üzerine yürüyorlar. Birileri araya girerek işin kavga boyutuna dönüşmesi  önleniyor. Bu yaşanan olay  Ak Parti İlçe Başkanı Murat ERTÜRK’e de anlatılıyor.          

            Yer Cuma pazarında BİM in yan tarafındaki kahvehane önü. Buradan oturan bir grup oradan geçmekte olan bir hastane çalışanına’’Hastanede kadınları hallettiniz,erkeklere sıra ne zaman gelecek?’’diyerek sözlü sataşmada bulunuyorlar.

            Bu gelişmeler Alaşehir kamuoyunu da rahatsız etmeye  başladı. Şimdi herkes olaylarla ilgili yetkililerin gereğini yapmalarını bekliyor.   

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER