Batı Postası
Baþlýk

ŞÖFÖRLER ODASI YENİ HİZMET BİNASINA TAŞINDI.

Alaşehir Şoförler ve Otomobilciler Otobüsçüler Kamyoncular Kamyonetçiler Minibüsçüler Esnaf Odası, 750 bin TL’ye mal olan yeni binalarında düzenlenen törenle hizmete başladı. Alaşehir Şoförler ve Otomobilciler Otobüsçüler Kamyoncular Kamyonetçiler Minibüsçüler Esnaf Odasının yeni hizmet binası törenle hizmete açıldı. Açılış törenine; Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan […]

ŞÖFÖRLER ODASI YENİ HİZMET BİNASINA TAŞINDI.
24 Ağustos 2019 - 23:18 'de eklendi.

Alaşehir Şoförler ve Otomobilciler Otobüsçüler Kamyoncular Kamyonetçiler Minibüsçüler Esnaf Odası, 750 bin TL’ye mal olan yeni binalarında düzenlenen törenle hizmete başladı.

Alaşehir Şoförler ve Otomobilciler Otobüsçüler Kamyoncular Kamyonetçiler Minibüsçüler Esnaf Odasının yeni hizmet binası törenle hizmete açıldı. Açılış törenine; Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, Salihli, Akhisar ve Kula şoförler odası başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı. Yeni hizmet binasının 750 bin TL’ye mal olduğu belirtildi.
Beşeylül Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulunan, 6 katlı 660 metrekare kapalı alana sahip yeni hizmer binasının açılış töreninde konuşan oda başkanı Şevki AĞIRBAŞ “833 kayıtlı üyemiz var. Üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek, üyelerimizin tüm işlerini aynı binada çözüme ulaştırabileceğimiz bir binaya sahip olduk. Yeni hizmet binamızdan sadece üyelerimiz değil, tüm vatandaşlarımız faydalanacaktır. Binamızın yapılması aşamasında bizlere destek olan tüm üyelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.   

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER