Batı Postası
Baþlýk

YANLARINA KAR MI KALACAK?

              Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşandığı iddia olunan yolsuzluk ve Ak Parti Teşkilatının da içine çekilmiye çalışıldığı çirkinliklerle ilgili olarak yetkili ve etkili makamların hala susuyor olması samimi Ak Parti tabanını rahatsız etmeye başladı.  Öte yandan Ak Parti İl Teşkilatı ile ilgili olarak da son günlerde bazı iddiaların gündeme gelmiş […]

YANLARINA KAR MI KALACAK?
30 Ekim 2019 - 13:30 'de eklendi.

              Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşandığı iddia olunan yolsuzluk ve Ak Parti Teşkilatının da içine çekilmiye çalışıldığı çirkinliklerle ilgili olarak yetkili ve etkili makamların hala susuyor olması samimi Ak Parti tabanını rahatsız etmeye başladı.  Öte yandan Ak Parti İl Teşkilatı ile ilgili olarak da son günlerde bazı iddiaların gündeme gelmiş olması olaylara başka bir boyut kazandırdı.

          Sosyal medyada ve internet sitelerinde yer alan paylaşım ve haberlerin kendilerini üzdüğünü dile getiren samimi Ak Partililer ‘’Anlamak mümkün değil.Bu millet hortumculardan yıldığı,yolsuzluk ve ahlaksızlılardan bıktığı için dürüst ve emin olarak gördüğü Ak Parti Kadroları iş başına getirmişti. Bizim  3 Y iddiamız vardı. Bu millete çalmadan çaldırmadan hizmet etme vaadinde bulunmuş ve bu milllet de bizi inanmıştı.Özellikle Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili olarak bunca iddia ve belgelere rağmen halen bir  şey yapılmadı. Müfettiş rapor ile bizi avutmaya çalışıyorlar. Yani bazıları ipe un seriyor.Bekri MUSTAFA’lar vatandaşın aklı ile alay etmeye çalışıyorlar.Ne yani bu yapılanlar yapanların yanına kar mı kalacak vatandaşın midesi bulanmaya başladı.Ak Parti içindeki Bekri MUSTAFA’lar araçı ile büyük yara alıyor.Yukarısı hala bunun farkında değil’’şeklide konuşuyorlar.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER