Batı Postası
Baþlýk

YEKTA YAKTIYA ÇAĞRI!…

YEKTA YAKTIYA ÇAĞRI!… Yekta Yaktı sahibi olduğu internet sitesinde beni de işin içine karıştırdığı  bir haber yapmış ve bana bir çağrıda da bulunmuştu. Beni Diker’den para aldığını ispata davet etmiş, ispatlayamamam durumunda bana ‘’şerefsizlik’’ ithamında bulunmuştu Benim böyle bir iddiayı dillendiren her hangi bir paylaşımım olmamıştı aslında. Herhalde Tevfik Diker’e rica hem de tavsiye mahiyetinde […]

YEKTA YAKTIYA ÇAĞRI!…
12 Haziran 2020 - 22:43 'de eklendi.

YEKTA YAKTIYA ÇAĞRI!…

Yekta Yaktı sahibi olduğu internet sitesinde beni de işin içine karıştırdığı  bir haber yapmış ve bana bir çağrıda da bulunmuştu. Beni Diker’den para aldığını ispata davet etmiş, ispatlayamamam durumunda bana ‘’şerefsizlik’’ ithamında bulunmuştu Benim böyle bir iddiayı dillendiren her hangi bir paylaşımım olmamıştı aslında. Herhalde Tevfik Diker’e rica hem de tavsiye mahiyetinde özelden gönderdiğimiz bir iletiden tevil yoluyla çıkardı bunu.

                Şimdi ben Yekta Yaktı’ya bir çağrıda bulunuyorum. Bütün ahlaki değerleri ve gazetecilik etik kurallarını çiğneyerek, benim ağzımdan uydurma haberler yaparak, whatsapp yazışmalarının üzerinde oynayarak haber diye sunduğunuz heyezanlarınızı köşeye taşıyarak ne yapmaya çalıştığınızı anlamadığımızı mı  sanıyorsunuz ? Benim durumumun ne  senin ne de Tevfik DİKER’in umrunda olmadığını geç te olsa anlamış bulunuyorum. Sizin asıl hedefiniz Sn. Murat BAYBATUR!…Öyle değil mi?

Son olarak şunu diyorum size. Bırakın bu ayakları. Whatsapp yazışmalarının başına, ortasına ve sonuna ‘’FETÖ’’BAYBATUR’’ ‘’ARINÇ’’ kelimelerini montajlamakla olmaz bu işler Sn. BAYBATUR’u ‘’FETÖ’’ cülükle suçladığımı ispat edecek benimle ilgili elinde yazılı, sesli ve görsel bir belge varsa yayınlamazsan, benim için kullandığınız o iğrenç yakıştırmaları size aynen iade ediyorum.

Sn.Yekta YAKTI……. İçişleri Bakanın adını kullanıp duruyorsunuz. Güya sayın Soylunun en yakınındaki kişi ile sürekli görüşüyorsunuz. İstihbarat Daire Başkanı sürekli sizden belge bekliyor. Üstelik bir de yanınızda kendisini ‘’GÜNEŞ’’ ilan eden, büyük gazetelerin kendilerinde yazması için sürekli yalvardıkları (bu sizin iddianız) güçlü kalem Tevfik DİKER gibi bir değer var. Buna rağmen yıpratmaya çalıştığınız Sn Murat BAYBATUR’un FETÖ bağlantısını ispatlamak için Piyadelerli Ali BOZKAYA dan medet ummanız yakışıyormu size? Yaz YAKTI yaz …. Nasıl olsa bu insanlar sonradan kusup çıkaracağı bozuk gıdalara itibar etmiyor artık.  

Bilgisayar almak kira ödemek ve telefon faturası yatırmak için benden defalarca para istediğinin de ses kayıtları vardır sende. Ben bu tür basitlikler içinde olup senin ses kayıtlarını yayınlamayacağım Anlar mısın bilmem? Ama bu bir zihniyet meselesi.Benden yeterince nemalanmadığın için şimdi bana saldırdığını düşünmek bile istemiyorum.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER