Batı Postası
Baþlýk

YİNE ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ!…

YİNE ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ ÇİRKİNLİKLERİ İFŞA ETTİ 2 UYARI 1 KINAMA CEZASI ALDI. 27 YILLIK GÖREV YERİNDEN SÜRÜLDÜ İkbal KUZKUN. 27 yıldır Alaşehir Devlet Hastanesinde çalışan bir hemşire öğle tatili arasında Hastane’de bir grup doktor ve hemşire tarafından  alkollü içecek içildiği, mesai saatlerinde dinlenme odasında kapı kilitlenerek müzik eşliğinde UNO ve PİSYEDİLİ gibi eğlence oyunları […]

YİNE ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ!…
17 Ağustos 2019 - 1:20 'de eklendi.

YİNE ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ

ÇİRKİNLİKLERİ İFŞA ETTİ

2 UYARI 1 KINAMA CEZASI ALDI.

27 YILLIK GÖREV YERİNDEN SÜRÜLDÜ

İkbal KUZKUN. 27 yıldır Alaşehir Devlet Hastanesinde çalışan bir hemşire öğle tatili arasında Hastane’de bir grup doktor ve hemşire tarafından  alkollü içecek içildiği, mesai saatlerinde dinlenme odasında kapı kilitlenerek müzik eşliğinde UNO ve PİSYEDİLİ gibi eğlence oyunları oynandığı ve daha şahit olduğunu belirttiği bir sürü uygunsuz davranışlarla ilgili olarak kaymakamlığa şikayet dilekçesi verdi. Üstelik bu söylediklerinin bir kısmını da ses kaydı yapmıştı.

İŞTE O DİLEKÇE!…

BU ŞİKAYET DİLEKÇESİNDEN SONRA NELER’Mİ OLDU?

1. 5 Doktor 2.Hemşire hakkında soruşturma başlatıldı. İkbal KUZKUN un iddiasına göre idare soruşturmada çirkinliklerin üzeri örtüldü.Kendisine de mükafat olarak 2 uyarı ve 1 kınama cezası verildi.

Yetmedi 27 yıldır çalıştığı Alaşehir Devlet Hastanesinden alınarak İlçe Sağlık Müdürlüğünde görevlendirildi.

2.Ses kaydı yaptığı ve özel yaşantılarını ifşa ettiği gerekçesiyle 5 doktor ve 2 hemşire tarafından İkbal KUZKUN hakkında dava açıldı iddasına göre mahkeme sürecince hemşire ve doktorların sözlü tacizlerine maruz kaldı. Sonunda mahkeme berat ile sonuçlandı.Karşı taraf yerel mahkeme kararını istinafa gönderdi.

ŞİMDİ SIKI DURUN!…

Bu davada 5 doktor 2 hemşireden oluşan karşı tarafın avukatlığını şikâyetçi hemşirelerden birinin eşi olan M.E. ÇOBANOĞLU üstlendi. Bununla ilgili olarak bize aktarılan ilginç bir iddia var.İddia sahibi şöyle diyor.’’Karşı tarafın avukatlığını yapan M.E. ÇOBANOĞLU Feto soruşturmasından 6 yıl 3 ay ceza aldı. Eşi Zuhal ÇOBANOĞLU’da Feto ablalığından soruşturma geçirdi. Araştırın doğru olduğunu göreceksiniz’’ Önümüzdeki günlerde ilk işimiz  zaten bu olacak.

VEYSEL TÜRKMEN YİNE SAHNEDE

Karşı taraf yerel mahkemenin kararını istinafa gönderirken Avukat olarak M.E. ÇOBANOĞLU’nun yanına (Mağdurenin iddiası) Avukat Veysel TÜRKMEN de eklenmiş.Yani bu defa karşı tarafın iki avukatı oluyor.Bilindiği üzere hastane olayları ilk patlak verdiğinde Veysel TÜRKMEN malum şahısların avukatlığını üstlenmiş fakat gelen tepkiler üzerine daha sonra da bırakmıştı. TÜRKMEN’in şimdi nasıl davranacağı merak konusu.    

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER